صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مسئول روابط عمومی شعبه مرکزی سازمان آبشار عاطفه ها:
در بهمئی همه از بیکاری می نالند/دولت برای اشتغال در بهمئی اقدام جدی کند
15. مهر 1395 - 1:57
کد مطلب: 70262
مسئول روابط عمومی شعبه مرکزی سازمان آبشار عاطفه ها در دیدار امام جمعه بهمئی، گفت: مشکل اصلی مردم شهرستان بهمئی بیکاری و فقر است و با بیشتر خانمهایی که صحبت کردم، از بیکاری شوهران خود رنج میبردند.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،گروه های جهادی سازمان ملی مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها با حضور در شهرستان های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد به محرومان،ایتام و نیازمندان کمکهای نقدی و غیر نقدی کردند.

 

اردوی جهادی این سازمان خیریه ملی در قالب 8تیم جهادی به شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند تا با مشاهده وضعیت معیشت مردم و اعلام گزارش به دفتر مرکزی این نهاد خیریه کشوری در حد توان به محرومیت زدایی مردم کمک کنند.

 

تیم 7 نفره این سازمان خیریه روزهای گذشته مهمان مردم شهرستان بهمئی بودند که در خلال این سفر با حضور در دفتر امام جمعه شهر لیکک، با وی دیدار و گفت و گو کردند.

 

مسئول روابط عمومی شعبه مرکزی سازمان آبشار عاطفه ها در این دیدار با بیان اینکه مشکل اصلی مردم شهرستان بهمئی بیکاری و فقر است، گفت: در اینجا همه از بیکاری ناله می کنند و با بیشتر خانمهایی که صحبت می کردم از بیکاری شوهران خود رنج میبردند.

 

خانم گنجی با بیان اینکه موسسات خیریه به خصوص سازمان آبشار عاطفه ها در حد توان خود با استمداد از خیرین در این زمینه تلاش می کند اما باید برای کاهش مشکلات بیکاری مردم این شهرستان، دولت اقدام جدی کند.

 

وی افزود:مسئولان دولتی و نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی باید گوش چند وزیر را بگیرند و به منطقه بیاورند تا درد و رنج مردم را از نزدیک لمس کنند .

 

گنجی خاطرنشان کرد:سازمان خیریه آبشار عاطفه های به مرکزیت مشهد مقدس، 250شعبه در سراسر کشور دارد که در سرفصلهای مختلف به نیازمندان تحت حمایت خود خدمات رایگان ارائه می دهد.

 

وی تصریح کرد:اردوهای جهادی ما در قالب 8تیم خیریه در تمامی شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد حاضر شدند.

 

این مسئول کشوری سازمان ملی خیریه آبشار عاطفه ها گفت:در این اردوی جهادی سازمان ما 400 سری جهیزیه برای زوجهای جوان نیازمند استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفت که با نظارت شعبه مرکزی استان کهگیلویه و بویراحمد بین همه شهرستان ها تقسیم می شوند.

 

گنجی  افزود: یکصد میلیون تومان کمک غیر نقدی و 200میلیون تومان کمک نقدی خیرین ما هدیه اردوهای جهادی به نیازمندان استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

 

مسئول روابط عمومی شعبه مرکزی سازمان آبشار عاطفه ها گفت: این سازمان با همکاری و حمایت خیرین، آماده ارائه خدمات رایگان به بیماران، نیازمندان و  ایتام ، تلاش برای رفع معضل بیکاری سرپرست خانوارهای نیازمند و تامین مسکن برای ایتام و نیازمندان میباشد که متقاضیان می توانند برای بهره مندی از این خدمات به شعب مختلف ما در سراسر کشور مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها