صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

8. مهر 1395 - 16:15
کد مطلب: 70252
فرمانده نیروی انتظامی بهمئی با تشریح برنامه های هفته ناجا، خواهان همکاری رسانه ها در کمک به امنیت و آرامش در منطقه و انعکاس برنامه های عمومی نیروی انتظامی شد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،فرمانده نیروی انتظامی بهمئی در گفت و گو با خبرنگار آوای ماغر با تبریک هفته ناجا به سبزپوشان حریم امنیت و آرامش جامعه، گفت: هفته ناجا بهترین و مناسب ترین فرصت برای جلب اعتماد عمومی و خدمتگزاری صادقانه و بدون منت به مردم است.

 

سرگرد عادل محمدی تصریح کرد: مردم و رسانه ها پشتوانه خوبی برای نیروی انتظامی در حفظ و ارتقای نظم و امنیت در جامعه و نمایش قابلیت و توانمندیهای پلیس می باشند.

 

وی با بیان اینکه شعار هفته ناجا در امسال "همه باهم برای امنیت و آرامش"می باشد ، گفت: نقش رسانه در تحقق شعار هفته ناجا بسیار مفید، برجسته و تاثیر گذار است.

 

محمدی از رسانه ها به عنوان سفیران امنیت یاد کرد و خواهان همکاری و تعامل رسانه ها با نیروی انتظامی جهت پوشش خبری برنامه های هفته ناجا و  گزارش عملکرد کارکنان خود شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی در ادامه به تشریح برنامه‌های ابلاغ شده برای هفته ناجا در بهمئی اشاره کرد و گفت: از مهمترین برنامه‌های هفته ناجا صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان بهمئی است.

 

محمدی همچنین دیدار با امام جمعه شهرستان، پیاده‌‌روی ویژه خانواده‌های کارکنان نیروی انتظامی، جلسه مشاوره برای خانواده کارکنان نیروی انتظامی، غبارروبی گلزار شهداء و شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.

 

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی در پایان سخنان خود مانور خودرویی و موتوری پرسنل نیروی انتظامی و برگزاری نشست بصیرت دینی ویژه خانواده نیروی انتظامی را از دیگر برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در سطح شهرستان بهمئی اعلام نمود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها