صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

23. شهريور 1395 - 15:03
کد مطلب: 69964
نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی از تصویب پروژه گازرسانی به دو بخش سرآسیاب و ممبی در شهرستان بهمئی خبر داد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی از تصویب پروژه گازرسانی به دو بخش سرآسیاب و ممبی در شهرستان بهمئی خبر داد.

 

عدل هاشمی پور در جمع مردم بهمئی گفت: در سفری که به همراه مدیر عامل شرکت گاز استان و برخی از مسئولان به بخش های ممبی و سرآسیاب در شهرستان بهمئی داشتم از نزدیک مشکلات و در خواست های مردم این دو بخش را بررسی کردم که یکی از مشکلات عمومی مردم برخوردار نبودن آنها از نعمت گاز طبیعی بود .

 

وی از تصویب گازرسانی به این دو بخش در شرکت ملی گاز ایران خبر داد و گفت: با تاسیس ایستگاه های سی ان جی مردم این دو بخش و روستاهای همجوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.

 

نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تاپایان سال جاری کار مطالعات، مهندسی و طراحی این طرح گازرسانی انجام می شود.

 

هاشمی پور گفت: بر اساس برنامه زمان بندی شده گازرسانی به دو بخش سر آسیاب و ممبی تا پایان سال آینده  تکمیل و مردم این دو بخش از نعمت گاز برخوردار می شوند.

 

نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی به منابع تامین اعتبار این طرح گازرسانی اشاره کرد و گفت: مشکلی بابت تامین هزینه های این طرح گازرسانی وجود ندارد، اعتبارات مورد نیاز نیز از محل شرکت گاز ملی ایران و شرکت نفت تامین می شود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها