صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. مرداد 1395 - 23:29
کد مطلب: 69555
نماینده مردم قم در مجلس گفت: نمایندگان مجلس مخالف افزایش ۴۹ درصدی و یک‌باره انشعابات برق هستند و این قیمت با توجه به رکود و عدم وجود کسب‌وکار لازم در جامعه برای مردم مطمئناً دشوار است.

احمد امیرآبادی صبح امروز در حاشیه بازدید از شرکت توزیع برق منطقه استان قم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ملاقات‌های عمومی که با مردم داشتیم گزارش‌هایی مبنی بر عدم واگذاری انشعاب جدید توسط شرکت توزیع برق قم داشتیم که متأسفانه در این بازدید مشخص شد براساس نامه‌ای که شرکت توانیر ارسال کرده فعلاً از واگذاری انشعاب جدید خودداری می‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه نامه ارسالی توانیر مصوبه هیئت دولت را دارد، تصریح کرد: فردا این موضوع را در مجلس پیگیری خواهیم کرد و از وزیر نیرو هم در این رابطه توضیحاتی می‌پرسیم.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس مخالف افزایش 49 درصدی و یک‌باره انشعابات برق هستند و این قیمت با توجه به رکود و عدم وجود کسب‌وکار لازم در جامعه برای مردم مطمئناً دشوار خواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلس به صحبت‌هایی با مسئولان برق منطقه‌ای تهران اشاره کرد و گفت: مسائل دیگری مانند کمبود برق در مناطق صنعتی قم وجود دارد که در صحبت‌هایی با مسئولان توانیر و برق منطقه‌ای تهران آنها قول داده‌اند مشکل را حل کنند.

امیرآبادی با انتقاد از عدم فروش انشعاب برق بدون اعلام قبلی، عنوان کرد: آنچه مورد اعتراض ماست این است که تا زمانی که عدد و مبلغ جدید انشعابات اعلام‌نشده نباید فروش آن متوقف شود و انشاءالله در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها