صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

21. مرداد 1395 - 0:04
کد مطلب: 69265
عضو شورای اسلامی شهر لیکک با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت شهرستان بهمئی در شهرلیکک زندگی می کنند،گفت:دولت در تخصیص بودجه به شهر لیکک توجه ویژه ای داشته باشد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛عضو شورای اسلامی شهر لیکک  در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر با توجه به پیش رو بودن سفر هیئت دولت به استان، مهم ترین مطالبات حوزه شهر لیکک را از هیئت دولت اعلام کرد.

 

شاهرخ مومنی گفت: شهر لیکک بیش از نیمی از جمعیت شهرستان بهمئی را در خود جای داده است اما هنوز مشکلات زیادی جهت خدمت رسانی به مردم دارد که از اعضای محترم هیئت دولت تقاضا داریم در تخصیص اعبتارات نگاه ویژه ای به این شهر داشته باشند.

 

وی افزود:شهرداری و شورای شهر لیکک همچنان با کمبود ماشین آلات حمل و نقل به خصوص ماشین آلات حمل زباله و آمبولانس مواجه است،  به همین خاطر گاهی پروژه های عمرانی شهر به درازا می کشد که اگر تعداد ماشین آلات به حد کافی باشد، بخش بزرگی از مشکلات شهر لیکک در حوزه عمرانی حل می شود.

 

مومنی از کمبود اعتبارات جهت هدایت آبها و سیلابهای فصلی از طریق احداث کانال خبر داد و گفت:اعتبارات لازم جهت آسفالت سازی کوچه ها و معابر شهر لیکک هم کافی نیست که انتظار داریم هیئت دولت از منابع مالی مختلف به توسعه شهر لیکک کمک کند.

 

عضو شورای شهر لیکک با اشاره به اینکه در شهر لیکک پارک ورزش وجود ندارد،افزود: از اولویت های فرهنگی - ورزشی هر شهر وجود پارک ورزش است که از هیئت دولت انتظار داریم اعتبار لازم جهت احداث پارک ورزش در شهر لیکک تخصیص یابد.

 

به  گزارش خبرنگار آوای ماغر شهر لیکک،مرکز شهرستان بهمئی و تنها نقطه شهری این شهرستان است که بیش از 20هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین