صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

6. مرداد 1395 - 1:41
کد مطلب: 69223
جلسه مشترک اعضاي كانون فرهيختگان استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس بیمارستان خاتم الانبیای تهران و مسئولین پژوهشگاه های بسیج جامعه پزشکی کشور جهت هماهنگی برای اعزام دو تیم اردوی جهادی به مناطق محروم استان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛جلسه مشترک اعضاي كانون فرهيختگان استان کهگیلویه و بویراحمد با رئیس بیمارستان خاتم الانبیای تهران و مسئولین پژوهشگاه های بسیج جامعه پزشکی کشور عصرروز گذشته  در دفتر ریاست این بیمارستان برگزار شد.

 

دبیر کانون فرهیختگان با  قدردانی از رئیس بیمارستان خاتم الانبیای تهران و مسئولان پژوهشگاه های بسيج جامعه پزشکی، جهت اختصاص وقت ملاقات با اعضای کانون، به معرفی كانون فرهيختگان،  اهداف تشکیل آن پرداخت.

 

سید فرزاد نجات نیا گفت: این کانون قصد دارد با همکاری اردوهای جهادی دانشگاه های تهران دوتیم اردوی جهادی به بخشهای محروم دیشموک و لوداب استان كهگيلويه و بويراحمد اعزام کند.

 

نجات نیا خاطرنشان کرد: دانشجویان جهادگر در هوای نامساعد از بهترین لحظات اوقات فراغت خود در تیرماه تابستان چشم پوشی می کنند تا به مناطق محروم خدمت صادقانه کنند.

 

وی گفت: خدمت به مناطق محروم کشور در قالب اردوهای جهادی از برکات نظام ولایی، یکی از رویش های انقلاب اسلامی و کادر سازی برای آینده مملکت اسلامی است .

 

مسئول کانون فرهیختگان کهگیلویه و بویراحمد به بیان نیازها و اولویتهای منطقه هدف و تشریح كارگروه‌هاي فرهنگی، آموزشی ، سلامت، کشاورزی و دامپروری با رویکرد اقتصاد بومی خانوار،  عمرانی و منابع انسانی جهت خدمت رساني به مردم محروم پرداخت.

 

 در این بین دانشجویان با تبین اهداف اردوهای جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد به لیستی از امکانات مورد نیاز برای هرچه بهتر برگزاري اردوی پیش رو پرداختند.

 

در ادامه رئیس بیمارستان خاتم الانبیای تهران بعد از توجه به درخواست های اعضای کانون فرهیختگان و دانشجویان، خاطر نشان کرد: از همه ظرفیت های مجموعه تحت مدیریت خود برای کمک به این حرکت خداپسندانه و مورد سفارش مقام معظم رهبری حمایت می کنم .

 

در این نشست مسئولان بیمارستان خاتم الانبیاء و بسیج جامعه پزشکی کشور آمادگی خود را جهت تامین اقلام مورد نیاز اردوی جهادی به خصوص تجهیزات دارویی و سخت افزاری برای تیم در مانی (پزشکی و دندانپزشکی و علوم پزشکی) ظرف دو روز آینده ابلاغ کنند.

 

رییس بیمارستان خاتم الانبیا پیگیر هماهنگی لازم با بنیاد برکت و سازمان داوطلبان هلال احمر کشور برای برگزاری جلسات مشترک با اعضاي كانون و دانشجویان و اقدام برای کمک های لازم شد.

 

مسئول کانون فرهیختگان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این نشست گفت: تعدادی از دانشجویان پرستاری و علوم پزشکی مناطق محروم هدف توسط کارگروه منابع انسانی کانون شناسایی و جهت بهره گیری از آنها در این  اردوی جهادی به رئیس بیمارستان خاتم الانبیا معرفی می شوند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها