صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

23. تير 1395 - 7:03
کد مطلب: 69023
فرماندار بهمئی در نشست ضابطین امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی نیاز امروز جامعه را امر به معروف و نهی از منکر زبانی دانست و به اهمیت این موضوع پرداخت.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛فرماندار بهمئی در نشست ضابطین امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهمئی نیاز امروز جامعه را امر به معروف و نهی از منکر زبانی دانست و به اهمیت این موضوع  پرداخت.

 

سلطانعلی رحمانی گفت:شهرستان بهمئی از لحاظ امنیتی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و آسیبهای اجتماعی که در جامعه ماست،ناشی از تهاجم فرهنگی است.

 

وی گفت: ساز و کار تشکیلاتی امر به معروف و نهی از منکر در قوانین جدید این فریضه الهی در کشور مشخص شده است.

 

رحمانی تصریح کرد:وظیفه اصلی ما حرکت در چارچوب قوانین امر به معروف و نهی از منکر است تا در این مسیر به مشکلات احتمالی برخورد نکنیم.

 

فرماندار بهمئی با اشاره به نمونه ای از برخود با متجاوزین به جنگلها و محیط زیست در اوایل انقلاب،گفت:جامعه ما در حال حاضر بیش از همه چیز به فرهنگ گفتار و امر به معروف و نهی از منکر زبانی نیازمند است.

 

رحمانی نقش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را مهم و ضروری دانست و گفت:به طور کلی این کار ابتدا وظیفه همگانی است و بعد از آن به طور خاص ضابطین این امر مشخص هستند که باید با توجه و اهتمام بیشتر در این راستا، به جامعه خدمت کنند تا آثار و برکات آن در جامعه نمایان شود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها