صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. فروردين 1395 - 2:29
کد مطلب: 67905
امام جمعه موقت یاسوج گفت: انقلابیون واقعی در جامعه اسلامی کسانی هستند که مطیع امر رهبری باشند و در تمام ابعاد و مسائل پیروی محض از امر ولایت داشته باشند.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛حجت‌الاسلام سید علی‌صالح موسوی‌اعظم ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه روز 13 فروردین شهر یاسوج با تبریک مجدد سال نو اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم این است که در روز طبیعت به آفریده‌ها و نعمت‌های خداوند توجه بیشتری کنیم.

امام جمعه موقت یاسوج گفت: همه وظیفه داریم که از طبیعت به درستی حفاظت کنیم و آن را برای نسل‌های آینده نگهداری کنیم.

موسوی‌اعظم سپس به غیبت امام عصر نیز اشاره‌ای کرد و گفت: مسلمانان در دوران غیبت امام عصر(عج) وظایفی بر عهده دارند.

این خطیب موقت جمعه شهر یاسوج افزود: مراجع تقلید و مجتهدان دینی در این دوران که عصر غیبت است وظایفی بر عهده دارند و مردم در امور مذهبی به آن‌ها مراجعه می‌کنند.

امام جمعه موقت یاسوج افزود: بیان حدیث و روایات از سوی مراجع تقلید و مجتهدان بر طبق هوا و هوس نیست بلکه وظیفه‌ای است که بر عهده آن‌ها گذاشته شده است.

موسوی‌اعظم در ادامه گفت: مسلمانان واقعی به این عالمان دینی مراجعه می‌کنند زیرا بهترین تکیه‌گاه در جامعه اسلامی هستند.

وی در ادامه به نقش ولایت‌فقیه در جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: ولی‌فقیه مشکلات جامعه را به خوبی پیگیری کرده و بهترین نسخه‌ها را برای رفع مشکلات جامعه اسلامی خواهد داشت.

این خطیب جمعه شهر یاسوج تصریح کرد: انقلابیون واقعی در جامعه اسلامی کسانی هستند که مطیع امر رهبری باشند و در تمام ابعاد و مسائل پیروی محض از امر ولایت داشته باشند./فارس

منبع:صبح زاگرس

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین