صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

18. آذر 1394 - 0:56
کد مطلب: 66719
امام جمعه شهر لیکک در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی مهمترین تهدید کنونی شهرستان را وضعیت نامطلوب مراکز آموزشی عنوان کرد و گفت:اگر وضعیت به همین منوال پیش رود در 10 سال آینده شهرستان با چالش و آسیبهای فرهنگی مواجه می شود.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی با موضوع فرصت ها و تهدیدهای فرهنگی شهرستان بهمئی و باحضورمدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی وحضور اکثریت اعضا درسالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی برگزارشد.

 

 دبیرشورای فرهنگ عمومی ورئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بهمئی درابتدای این نشست ازحضور مدیرکل و دبیر شورای فرهنگ استان در این نشست تقدیر کرد.

 

امین درخشان ماه سفر را ماه مصائب اهل بیت عنوان کرد وایام سوگواری سه تن از معصومان را در ایام دهه آخر این ماه تسلیت گفت.

 

 درخشان با اشاره به سالروز تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور به فرمان حضرت امام خمینی (ره) افزود: شورای فرهنگ عمومی در استانها و شهرستانها زیرمجموعه شورای عالی انقلاب فرهنگی ومسئولین تصمیم گیری درخصوص مسائل فرهنگ عمومی جامعه رابرعهده دارند.

 

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی  شهرستان بهمئی با تقدیرازحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان در این نشست ،گفت: اتفاق نظر و هماهنگی مطلوبی درحوزه فرهنگی شهرستان وجود دارد و برنامه هایی ازقبیل جلسات فرهنگ عمومی درقالب کارگروه های فرهنگی در سطح شهرستان در حال اجراست.

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی بابیان اینکه بیشترین تهدیدات فرهنگی درحوزه آموزش است، گفت:آنچه مسلم است در مدارس کم کار کردیم و باید به این مشکل رسیدگی شود.

 

افروغی به شورای فرهنگ عمومی شهرستان هشدار داد :اگر وضیعت کنونی در مراکز آموزشی شهرستان بهمئی به همین منوال پیش رود تا 10 سال آینده شهرستان بهمئی اصالت کنونی خود را از دست می دهد و بهمئی به یک بهمئی دیگر تبدیل می شود که با فرهنگهای اصیل بومی آن  بیگانه است.

 

امام جمعه شهر لیکک با تاکید بر اینکه باید با جدیت نسبت به وضعیت مراکز آموزشی شهرستان بهمئی چاره اندیشی شود گفت:هر شخص یا نهادی از وضعیت مراکز آموزشی شهرستان را  نامطلوب نمی داند و به صحبت های بنده اعتراض دارد این آمادگی را دارم که با ارائه مستندات این تهدید فرهنگی را برایشان اثبات کنم.

 

حجت الاسلام محمد مهدی ویسی نژاد،رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی در این نشست از تغییر در برخی از هنجارهای شهرستان به خصوص در مراسم عزاداری و جشن های عروسی گلایه کرد و از مسئولان خواست نسبت به از بین بردن خرده فرهنگ های غلط و استحکام فرهنگ های اصیل بومی و اسلامی مردم بهمئی تلاش کنند .

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

آقای افروغی عزیز که این همه با سوادیت از دور مشخصه !!! قربون حرفهات که کاملا مشخصه بدون غرض و از روی مهر و محبت سخن به میان می آورید و صرفا نگاه اصـلـاحـطـلـبـانـه به مشکلات دارید !!! حرفات خیلی به دل میشنه ، همون طوری که برای تاریخ به عنوان کسی که سکاندار فرهنگی شهرستان و آخوند بودید میماند !!! شما که نماینده دین مبین اسلام هستید ، شما که اول شخص فرهنگی شهرستان هستید ، شما که ............. شما چکار کردید ؟؟؟ یه کلمه می نویسم از آخر بخوان و ترجمه کن !!! درد !!! آفرین این یکی را خوب گفتی میشود درد !!! زیرا درد را از هر طرف بخوانی درد است !!! امیدوارم درج بشه سید خان
مرد باش نترس ، چرا نظرات را درج نمی کنی ؟؟؟ مگه من اهانتی کردم ؟؟؟ درج کن نظرات را !!! رسانه باید بی طرف باشه و همه ی نظرات را درج کنه
آقای ویسی نژاد که این همه ادعا داری خودتون چکار کردید ؟
تاریخ اینها را به یادگار دارد - بدان که تو هم مردش نیستی مدیر سایت ...... شب دراز است و قلدر بیدار - مشخصه که خیلی روغنی و مالشی هستی - ترسو و بزدلی که نظرات را درج نمیکنی و سانسور بازی در میاری - ایشون حرفی زدند و باید پاسخش را هم میگرفتند - قانون رسانه هاست اگه نمی دونی
با سلام خدمت مخاطب ارجمند به خاطر اصرار زیاد جهت تایید کامنتهای حضرتعالی و اینکه براتون شفاف بشه که مدیر سایت ترسو و ... نیست،نظرات جنابعالی تایید شد.

نظرات کاربران

آخرین عناوین