بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

15. آذر 1394 - 13:51
کد مطلب: 66674
نماینده محترم باشت و گچساران در مطلبی شتابزده بر روی کانال تلگرام خود از لغو سخنرانی دستگیر شده فتنه 88 در یاسوج عصبانی شده و منتقدان حضور منصوری در یاسوج را تندرو خواند.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نظر می رسد غلام رضا تاجگردون قبل از انتشار این مطلب در کانال تلگرام خود نسبت به زوایا و حقایق اتفاقات دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در روز هشتم آذر، بررسی دقیقی انجام نداده است و تنها با مطالعه مطالب یک طرفه برخی رسانه ها و روزنامه های داخلی و خارجی نسبت به این اتفاقات موضع گیری کرده است. از سویی نیز ممکن است مشاوران و نیروهای رسانه ای ایشان در گچساران(که تعدادشان هم کم نیست) اطلاعات ناقصی به وی داده باشند.

 

حذف واکنش تاجگردون از روی کانال تلگرام

اما نکته جالب در خصوص مطلب یاد شده حذف آن از کانال تلگرام تاجگردون بوده که نشان می دهد تاجگردون یا با بررسی بیشتر زوایای اتفاقات 8 آذر و یا به خاطر مسائل و صلاحدیدهای انتخاباتی، از انتشار این مطلب پشیمان شده و آن را حذف کرده است.

با این حال لازم است جهت استحضار نماینده محترم شهرستان گچساران و باشت موارد زیر را یادآور شویم:

 

آیا مطلب این قدر برای دوستان پیچیده است؟

آذر منصوری، از اعضای افراطی حزب منحله مشارکت و معاون سیاسی دبیرکل آن بوده است. وی در حالی روز  هشتم آبان با آشوب‌گری و ایجاد اجتماع احتمالاً به قصد اخلال در امنیت دانشگاه؛ به یاسوج سفر کرده بود، که پیشتر و در کوران حوادث مربوط به فتنه سال 88 با اتهاماتی از قبیل «اخلال در نظم عمومی از طریق شرکت در تجمعات»، «تبلیغ علیه نظام»، «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» و «اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت ملی» بازداشت و به حبس محکوم شده بود. این که منصوری متخصص اخلال‌گری و تبانی برای برهم زدن نظم عمومی جامعه است، احتیاج چندانی به رجوع به دوسیه‌ی سیاهش در مراجع قضایی ندارد، بلکه کمترین آشنایی با تفکرات طیفی که وی آن را نمایندگی میکند و بررسی تحرکات ایشان و وطن‌فروشی‌های حزب متبوعش (مشارکت) در ماجرای فتنه امریکایی-صهیونیستی بعد از انتخابات سال 88، برای فهم این موضوع کافی است.

شنیده شده است دعوت از کسانی که سابقه اخلال در نظم عمومی و امنیت کشور، وطن فروشی و مجرمیت در دادگاه کشور  را دارند خود جرم است. پس آقای تاجگردون ما هم با شما موافقیم. دولت تدبیر و امید و قانون باید با کسانی که بر خلاف قانون عمل می کنند و کسی را به استان دعوت کرده یا به او مجوز حضور می دهند که سابقه درخشانش در دشمنی با انقلاب اسلامی را ذکر کردیم برخورد کند.

پرسش بی پاسخ افکار عمومی از شما این است: صدور مجوز برای سخنرانی خلافکاران در صحن علنی دانشگاه با چه توجیهی انجام پذیرفته است؟ آیا تریبون دادن به عناصری که پیشتر و در جریان وطن‌فروشی‌های سال هشتاد و هشت به اتهام تبلیغ علیه نظام محکوم و زندانی شده اند، تأیید تلویحی مواضع آنان نیست؟

سهل‌انگاری مقامات مسئول در صدور مجوز برای فردی که پیشتر با اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت ملی محکوم شده است، چندان قابل پذیرش نیست، جالب تر اینکه برخی شنیده ‍‌ها از اطلاع مسئولین دانشگاهی درخصوص احتمال بروز تشنج در این مراسم حکایت دارد. تصور این‌که این مجرم امنیتی بعد از آزادی از زندان اصلاح شده و چون گذشته قصد آشوب‌گری ندارد، در خوش‌بینانه‌ترین حالت «سهل‌اندیشی» است.

 

چه کسی مجرم است؟

 در نوشته خود گفته اید از دولت روحانی انتظار برخورد جدی تری با این گروه های خودسر را داشته و داریم ودرخواست داریم تا نهادهای قضایی وامنیتی نیز در این خصوص مماشات نکنند.

بله ما هم با شما موافقیم. قوه قضاییه حتما باید طبق قانون با کسانی که بواسطه دعوت و مجوز به مجرم امنیتی فتنه 88 به شهر یاسوج، فضای استان را دچار آشوب و حاشیه کردند برخورد کند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین