صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

9. آذر 1394 - 15:00
کد مطلب: 66652
دانشجوی دختر مضروب دانشگاه آزاد یاسوج واقعیت های ضرب و شتم خود از سوی دبیر حزب ندای ایرانیان در استان و حامیان خانم فتنه گر را بیان کرد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،دانشجوی مضروب در حادثه دانشگاه آزاد یاسوج اظهار کرد:شنیده ها حاکی است قبلا مسئولین به آذر منصوری گفتند همینطور که می بینید همه دانشجویان مخالف سخنرانی شما در این دانشگاه هستند و بهتر است سخنرانی را لغو کنید.

 

قبل از ورود آذر منصوری به سالن همه دانشجویان با شعار دادن دست به اعتراض زدند و خواستار لغو سخنرانی شدند و وقتی من قبل از شروع جلسه قصد ورود به سالن را داشتم عارف یزدانی به مسئولین حراست دانشگاه آزاد گفته بود که اگر این خانم دانشجو قصد ورود به سالن را داشت مانع شوید و او را از جلسه اخراج کنید.

 

این دانشجوی مضروب ادامه داد: بعد از اینکه آذر منصوری وارد سالن شدند همه با شعار "مرگ بر فتنه گر"  خواستار لغو سخنرانی شدند و عارف یزدانی هم به خانم منصوری گفتند که همین طور که می بیند همه دانشجویان خواستار لغو سخنرانی هستند وبهتر است سخنرانی را لغو کنیم.

 

وی اظهار کرد: سپس این طور وانمود کردند که به آذر منصوری حمله کرده اند و مسئول این حرکت بسیج است.

 

در ادامه وقتی فریاد مرگ بر فتنه گر بیشتر شد چند نفر از دانشجویان انجمن اسلامی (عارف یزدانی، جمال ارجمند و بهنام زارعی ) من را ضرب و شتم کردند و از جایگاه سخنرانی به پایین هل دادند.

 

این دختر دانشجو افزود: من هم به دلیل اینکه از ناحیه سر، صورت و کمر مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و سایر نقاط بدنم دچار کوفتگی و جراحت شد به کلانتری مراجعه کردم و از این ضاربان شکایت کردم و با مراجعه با پزشکی قانونی و طی مراحل قانونی قصد ارجاع پرونده به دادگاه را دارم.

 

وی عنوان کرد: این افراد ضارب از من به خاطر دفاع از بسیج و رهبری و امام حسین (ع ) و سایر موارد کینه و غرض به دل گرفته اند.

 

این دختر دانشجو  ابراز داشت: آذر منصوری اصلا مشروعیت نداشت که برای سخنرانی به این استان و دانشگاه آزاد یاسوج بیاید و افرادی هم که از او دعوت کرده اند نیز اقرار کردند که دچار اشتباه شدند و وی نباید می آمد.

 

وی ادامه داد: تعجب و گلایه ی من از این است چطور چنین اشخاصی با این پیشینه فتنه گری مجوز همچین سخنرانی ها و جلساتی رو می گیرند.

 

این دانشجوی مضروب دانشگاه آزاد یاسوج بیان کرد: وقتی به استانداری کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کردیم گفتند که قرار بر این بود که آذر منصوری با رعایت شروط و ضوابطی برای سخنرانی بیایند که متاسفانه این شروط رعایت نشد و باعث این مسئله شد.

 

وی سکوت مسئولان در قبال ضرب و شتم خود را تاسف بار خواند و گفت: این درحالی است که اکثر رسانه ها این موضوع را کمرنگ جلوه دادند و با بزرگنمایی و دفاع از خانم فتنه گر سعی کردند افکار عمومی را نسبت به اقدام دانشجویان ارزشی و مخالف سخنرانی فتنه گران در دانشگاه گمراه کنند.

 

این دانشجوی دانشگاه آزاد یاسوج افزود: من از مسئولین امنیتی که چنین فردی با سوابق محکومیت در فتنه 88 را تایید صلاحیت کردند و مجوز به ایشان دادند گلایه دارم و ناراحت هستم و اینکه آیا در استان ما نظرات خاصی وجود دارد یا هرکسی از راه رسید می تواند بیاید و سخنرانی کند.

 

آذرمنصوری، معاونت سیاسی حزب منحله مشارکت، عضو حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، از فعالان اصلاح طلب و از دستگیر شدگان فتنه 88در بحبوهه انتخابات ریاست جمهوری دهم بوده که در شهریور همان سال به دلایلی از قبیل برهم زدن نظم عمومی، تبلیغ علیه نظام، نشرکاذیب و غیر به دستور دادستانی وقت دستگیر و به سه سال حبس محکوم و روانه زندان می شود.

 

وی  دیروز (هشتم آذر) به دعوت تشکل تازه تاسیس فرهنگ و سیاست برای سخنرانی در دانشگاه آزاد یاسوج دعوت شده بود که به دلیل اعتراض گسترده دانشجویان این دانشگاه سخنرانی وی لغو شد.

 

منبع: ایل بانو

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین