صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد:
تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد با کمبود نیرو مواجه است
30. آبان 1394 - 17:06
کد مطلب: 66560
مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعاون روستایی استان با کمبود نیرو مواجه است و با وجود 97 پست سازمانی تنها 45 پست در این اداره کل فعال است.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، هوشنگ جهانبخش ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید تعاون روستایی گچساران اظهار کرد: تعاونی‌ها بخش‌های مهمی در راستای خدمت‌رسانی به مردم  است که تلاش و سعی ما رساندن تعاونی‌ها به پختگی و کارآمدی برای ارائه خدمات مطلوب در هر شرایط است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در بخش تجهیز فروشگاه‌های تعاون روستایی مشکلات زیادی وجود دارد، افزود: تعدادی از فروشگاه‌های تعاون روستایی به دلیل این مشکل جمع‌آوری شده که باید در راستای برطرف کردن این مشکل چاره‌اندیشی شود.

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در بحث تشکل‌ها و تعاونی‌های کشاورزی نیازمند تلاش و کار بیشتری هستیم که امیدواریم با انگیزه و توانی که در رئیس جدید تعاون روستایی گچساران وجود دارد، این امر صورت گیرد.

جهانبخش با بیان اینکه تعاون روستایی استان با کمبود نیرو مواجه است، گفت: با وجود 97 پست سازمانی تنها 45 پست در این اداره کل فعال است.

وی ادامه داد: با وجود کمبود نیرو و برخی عوامل از جمله کم‌آبی و خشکسالی فعالیت خوبی در راستای ساماندهی و خرید محصولات صورت گرفت که تلاش و همت مردم در این خصوص قابل تقدیر است.

انتهای پیام/82014/ط10

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها