صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

رییس دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد:
صبح زاگرس در زمینه ایجاد روشنگری در جامعه بسیار فعال بوده است
28. آبان 1394 - 19:51
کد مطلب: 66536
رییس دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد گفت: صبح زاگرس به دور از هر گونه حرکت جانبدارانه در زمینه ایجاد روشنگری در جامعه بسیار فعال بوده است.

به گزارش سايت خبري  آواي ماغر پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت‌الاسلام قدرت‌الله خرم‌روز رییس دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک دومین سالگرد تأسیس پایگاه خبری صبح زاگرس و همه تلاشگران صحنه اطلاع رسانی و مخصوصا مسولین و دست اندرکاران دلسوز این پایگاه خبری تحلیلی گفت: صبح زاگرس با ورودش به صحنه مجازی بخشی از انتظارات مردم مخصوصا جوانان را برآورده کرده است.

 

 

 وی اظهار کرد: این رسانه مجازی در راستای رسالت رسانه ای خود، در مدتی که از فعالیتش می گذرد بسیار خوب عمل کرده است و تلاش های ارزشمند و قابل قبولی از این سایت شاهد بودیم.

 

 

خرم روز اظهار کرد: صبح زاگرس نسبت به انعکاس اخبار و تالیف مسائل جهت امانتداری و واقع بینی را داشته و امیدواریم که ان شاالله خصیصه امانتداری، واقع بینی، حق گویی و بیان واقعیت ها را در ادامه کار این رسانه همچون گذشته شاهد باشیم.

 

 

وی به تأثیر رسانه ها بر فضای عمومی، ایجاد نظم و آرامش روانی در جامعه اشاره کرد و گفت: قطعا حرکت و عملکرد صبح زاگرس با توجه به تأثیر رسانه ها بر حفظ  امنیت و آرامش روحی و روانی و فضای جامعه مطلوب بوده و عملکرد خوبی به دور از هر گونه حرکت جانبدارانه در کارنامه خود به جا گذاشته است و در زمینه ایجاد روشنگری در جامعه بسیار فعال بوده است.

 

 

رییس دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: این پایگاه اطلاع رسانی کارهایی ارزشمند، مناسب و زیبایی را در بخش های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی برای آحاد جامعه با بیان موانع، کمبودها، ایرادات و پیشنهادهای سازنده ارائه داده است.

 

 

خرم روز  به مباحث محتوایی پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس اشاره کرد و گفت: مباحث بصیرتی صبح زاگرس از نکات بسیار مهم و ارزشمندی است که این پایگاه خبری به جامعه مخاطبان خود ارائه داده است.

 

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد:  تلاش بصیرت بخش صبح زاگرس در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در مدت اخیر چشمگیر بوده است زیرا جامعه ای که بصیرتش، بصیرت ولایی و دینی باشد بسیاری از مشکلات و نواقصش برطرف خواهد شد.

 

 

خرم روز در پایان تصریح کرد: صبح زاگرس با توجه به فضای جامعه به ویژه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان همدلی و هم زبانی نامگذاری شده بصیرت افزایی خوبی را انجام داده است  و در راستای حفظ انسجام، وحدت و یکپارچگی بر مبنای این نامگذاری گام برداشته است.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها