صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

در نشست سه جانبه پیام نور،کمیته امداد و ورزش و جوانان بهمئی مطرح شد؛
ارائه خدمات فرهنگی - ورزشی به دانشجویان پیام نور تحت حمایت کمیته امداد بهمئی
19. آبان 1394 - 13:57
کد مطلب: 66341
روسای ادارات ورزش و جوانان،کمیته امداد و دانشگاه پیام نور شهرستان بهمئی در نشستی سه جانبه به بررسی وضعیت فرهنگی- ورزشی دانشجویان پیام نور تحت حمایت کمیته امداد پرداختند.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در نشست سه جانبه ادارات ورزش و جوانان،کمیته امداد و دانشگاه پیام نور شهرستان بهمئی آمادگی این اداره را جهت ارائه خدمات فرهنگی و رزشی و آموزش مهارت های فردی و اجتماعی به دانشجویان پیام نور تحت حمایت کمیته امداد اعلام کرد.

 

رحمان اکبری گفت:اگر دانشجویان ما بعد از فارغ تحصیلی علاوه بر مهارتهای علمی کسب شده صاحب یک مدال قهرمانی ورزشی باشند می توانند در جامعه نقش موثر داشته ایفا کنند.

 

وی تصریح کرد:دانشجوی ما باید در کنار تحصیل به ورزش هم به عنوان جزء موثری از زندگی توجه کند.

 

اکبری افزود:دانشجویان معرفی شده از کمیته امداد شهرستان به اداره ما علاوه بر تخفیف 50درصدی استفاده از خدمات ورزشی می توانند از بیمه ورزشی معتبر سازمان پزشکی ورزشی کشور نیز استفاده کنند.

 

وی ادامه داد: بانوان دانشجو تاکنون از خدمات ورزشی استفاده کافی نداشتند که در حال حاضر برای کمک به دانشجویان علاقه مند 13 رشته متنوع ورزشی در نظر گرفته شد تا بانوان بتوانند رشته مورد نظر خود را جهت فعالیت انتخاب کنند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور شهر لیکک در این نشست با بیان اینکه بیش از 70 درصد دانشجویان دانشگاه ما تحت حمایت کمیته امداد هستند،گفت:قبل از هر چیز از همکاری کمیته امداد بهمئی در پراخت به موقع شهریه دانشجویان این دانشگاه تقدیر می کنم.

 

سید سجاد موسوی مطهر تصریح کرد:دانشجو باید در کنار مباحث تئوری که در دانشگاه یاد می گیرد، مهارت های زندگی را نیز در قالب برنامه های فرهنگی،ورزشی و آموزشی یاد بگیرد.

 

وی گفت:تاکنون  توجهی خاصی به فعالیت های ورزشی دانشجویان نمی شد اما با تعاملی که با اداره ورزش و جوانان شهرستان به وجود آمد این امکان فراهم شده است.

 

موسوی مطهرخاطر نشان کرد: اگر دانشجوی ما مهارت های جانبی را در طول تحصیل در دانشگاه بیاموزد، می تواند با استفاده از این مهارتها بعد از فارغ تحصیلی زمینه اشتغال و خودکفایی خود و دیگران را فراهم می نماید و علاوه بر کاهش فقر مادی، فقر فرهنگی هم به حداقل می رسد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان بهمئی در این نشست از حسن نیت مدیران دانشگاه پیام نور و اداره ورزش و جوانان در توجه به مسائل فرهنگی دانشجویان قدر دانی کرد.

 

محمد خداپرست گفت:یکی از سرفصل های مهم کمیته امداد سرفصل فرهنگی است که شاخه فرهنگی ما در این زمینه فعالیت های فرهنگی همچون ارودهای تفریحی و زیارتی  برای مددجویان در نظر می گیرد، اما برنامه حاضر که توسط این سه اداره در حال شکل گیری است، می تواند یک کار جدید و منسجم باشد.

 

خداپرست با اعلام آمادگی همکاری با اداره ورزش و جوانان و دانشگاه پیام نور گفت:جامعه هدف ما یک جامعه علمی – فرهنگی است و تا جایی که امکان دارد در این زمینه همکاری می نمایم.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان بهمئی از رئیس اداره ورزش و جوانان خواست تا در صورت امکان دانش آموزان خوابگاه شبانه روزی کمیته امداد شهرستان را تحت حمایت فعالیت های فرهنگی ورزشی قرار دهد که رئیس اداره ورزش و جوانان نیز در این زمینه اعلام آمادگی کرد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین