بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. آبان 1394 - 13:10
کد مطلب: 66278
انتشار تصاویری از محمود علوی، وزیر اطلاعات دولت یازدهم در کنار رئیس دولت اصلاحات در صفحه اینستاگرام شخصی غلامحسین کرباسچی و سایت های خبری تعجب همگان را برانگیخت، چرا که امنیتی ترین وزیر دولت اعتدال را در کنار یکی از سران اصلی فتنه 88 نشان می دهد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،در روزهای اخیر شاهد انتشار اخبار و تصاویر ضد و نقیضی در مطبوعات، خبرگزاری ها و فضای مجازی بودیم که زیاد خوشایند نیست و خبر از شروع به کار دوباره پیاده نظام دشمنان خارجی و داخلی جمهوری اسلامی ایران می دهد.

 

اخباری که نشان می دهد نیروهای ناکارآمد و ناقض امنیت ملی در سال های اخیر با برنامه ریزی دوباره در حال آماده سازی خود جهت حضور دوباره و پیشبرد اهداف و تکمیل کردن برنامه های ناتمامشان در طول این 36 سال بعد از انقلاب هستند.آغاز به کاری که بعد از توافقات و چراغ سبز بعضی از نیروهای حاکمیتی جان دیگری گرفته است.

 

آری نشست و برخاست و شرکت کردن بعضی از نیروهای درون حاکمیت نظام با این افراد جهت رسمیت بخشی دوباره و قبح شکنی و موجه نشان دادن چهره منفور این افراد، که در سال های اخیر جمهوری اسلامی ایران را تا لبه پرتگاه و براندازی کشانده اند بسیار درد آور است .

 

در همین راستا امروز شاهد انتشار تصویری بودیم که غلامحسین کرباسچی در صفحه اینستاگرام خود عکسی از محمود علوی، وزیر اطلاعات را در کنار رئیس دولت اصلاحات منتشر کرد، که بسیار تعجب آور بود چرا که امنیتی ترین وزیر دولت اعتدال را در کنار یکی از سران اصلی فتنه 88  نشان می دهد.

 

انگار اقدامات خارق العاده و شگفتی ساز در دولت تدبیر و امید تمامی ندارد. از دست دادن های یهویی و قدم زدن های معمولی تا تماس های الکی و زانو زدن های غیرتی و در آخرین اقدام هم نشستن امنیتی ترین فرد دولت در کنار نقض کننده این امنیت در سال های اخیر.

با این اتفاقات یاد آن ضرب المثلی می افتیم که می گفت : هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک .

با این تفاسیر لازم است تا نکاتی را در این شرایط حساس بعد برجام و آمد و رفت های مشکوک پس از آن به وزیر محترم اطلاعات یادآور شویم که طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی یادآور شویم .

1) این وزارتخانه به منظور کسب و پرورش اطلاعات امنیتی و اطلاعات خارجی و حفاظت اطلاعات و ضد جاسوسی و به دست آوردن آگاهیهای لازم از‌وضعیت دشمنان داخلی و خارجی جهت پیشگیری و مقابله با توطئه‌های آنان علیه انقلاب اسلامی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران این وزارتخانه تشکیل شده است، آیا این اقدام شما موجه نشان دادن اغتشاشگران و قبح زدایی از این اقدام ضد امنیتی آنان نیست؟

2) کسب و جمع‌آوری اخبار و تولید، تجزیه، تحلیل و طبقه‌بندی اطلاعات مورد نیاز در ابعاد داخلی و خار جی؛ کشف توطئه‌ها و فعالیتهای براندازی، جاسوسی، خرابکاری و اغتشاش علیه استقلال، امنیت و تمامیت ارضی کشور و نظام جمهوری‌اسلامی ایران، باید از نیروهای گمنام استفاده نمایید نه اینکه خودتان علنا اقدام کنید .

3) ارائه خدمات اطلاعاتی ضروری به سازمانها و ارگانها و آگاه ساختن به موقع آنها نسبت به توطئه‌ها ‌و همکاری و تبادل اطلاعات و تجارب اطلاعاتی با کشورهایی که حائز صلاحیت لازم از جمله وظایف سربازان گمنام باشند، از وظایف این وزارتخانه است. پس امیدوار هستیم که بدانید شاید دشمن این نشست و برخاست های شما را چراغ سبزی جهت آغاز فعالیت های خرابکارانه خود بداند و زمینه ساز سوء استفاده دشمنان داخلی و خارجی شود!

 

پس بر خود لازم دانسته تا در رابطه با چنین اقدامات و حرکاتی به دولتمردان و دیگر نیروهای حاکمیتی تذکر داده تا راه نفوذ این چنین افراد و جریانات معاند نظام بسته شود.

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی گناه فتنه‌گران سال ۸۸ را نابخشودنی می‌دانند و در سال‌های گذشته بارها به تشریح خطا و گناه فتنه‌گران سال ۸۸ پرداخته‌اند.

 
این پایگاه خبری درزیر گزیده ای از «۲۲ گناه نابخشودنی فتنه گران 88» برگرفته از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را یاد آور می شود:
پیش بردن جامعه به اغتشاش و ناامنی
 ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی از درون 
ضربه به ملت و تلخ‌کردن کام مردم پس از شادی بزرگ مشارکت در انتخابات
نابود کردن حادثه افتخار‌آمیز انتخابات پرشور ۸۸ و هتک آبروی نظام در مقابل ملت‌ها
تهمت زدن به نظام اسلامی* زمینه‌سازی برای آشوب و اغتشاش
تکذیب و تهمت به نظام و خدشه به رأی مردم و نفی آن
تلاش برای تغییر نتائج قانونی انتخابات با زور خشونت و اردوکشی خیابانی
امیدوار کردن جبهه دشمن
بی‌بصیرتی و چشم‌بستن بر روی حقایق واضح
سرپیچی از راه معقول قانونی
بازیچه دشمن
امیدوار کردن دشمن
بازیچه طراحی دشمن شدن
دعوا راه انداختن و مضطرب کردن ملت و خوشحال کردن دشمن و تمکین نکردن به قانون و رأی مردم
بیزاری نجستن از آشوبگران
انتخابات را مظهر اختلافات وانمود کردن
ایجاد تلاطم و گرفتن آرامش عمومی و ثبات از ملت
قانون‌شکنی و دشمن‌شاد کردن کشور
ایجاد هزینه و زحمت برای کشور و مردم 
تلاش برای قراردادن مردم در مقابل نظام
تخلف از قانون
قرار دادن کشور در لبه‌ی پرتگاه خشونت و خونریزی بر سر قدرت
ایستادگی غیرقانونی و غیر نجیبانه در مقابل جریان قانونی کشور و قراردادن کشور در لبه پرتگاه اختلافات و جنگ داخلی

انتهای پیام/200

نظرات کاربران

آخرین عناوین