صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

با تفاهم اداره ورزش و جوانان بهمئی با دانشگاه پیام نور لیکک صورت گرفت؛
بهره مندی دانشجویان دانشگاه پیام نور لیکک از خدمات متنوع فرهنگی - ورزشی
12. آبان 1394 - 2:54
کد مطلب: 66236
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در نشست با رئیس دانشگاه پیام نور شهر لیکک جهت ارائه کلیه خدمات فرهنگی - ورزشی به دانشجویان این دانشگاه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،نشست مشترک روسای دانشگاه پیام نور و اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی جهت استعدادیابی،خدمات رسانی و ساماندهی دانشجویان ورزشکار این دانشگاه برگزار شد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور شهر لیکک در این نشست با تقدیر از حسن نیت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از توجه حوزه ورزش و سلامت دانشجویان این دانشگاه ،گفت:ورزش نقش مهمی در سلامت روانی و جسمی دانشجویان دارد و دانشجویی می تواند بیشتر موفق باشد که در کنار تحصیل به ورزش و مسائل فرهنگی نیز بپردازد.

 

سید سجاد موسوی مطهر تصریح کرد: انتخاب دانشگاه پیام نور شهر لیکک به عنوان یکی از جوامع هدف اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی نشان از توجه ویژه به حوزه ورزش و سلامت دانشجویان است و ما آمادگی کامل داریم تا تمامی برنامه های فرهنگی-ورزشی پیشنهادی اداره ورزش و جوانان شهرستان را در دانشگاه پیاده کنیم.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در این نشست گفت:دانشگاه در هر شهر و منطقه باید به عنوان نگین آن منطقه  مورد توجه مسئولان باشد و نباید در ارائه خدمات متنوع علمی،فرهنگی ورزشی به دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته جامعه کوتاهی شود .

 

رحمان اکبری گفت: در همین راستا اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی آمادگی کامل دارد تا با هماهنگی مسئولان دانشگاه پیام نور شهر لیکک خدمات فرهنگی، ورزشی متنوعی را در بیش از 20 رشته ورزشی در اختیار دانشجویان قرار دهد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با بیان اینکه شرط استفاده از خدمات ورزشی در اماکن رسمی داشتن بیمه ورزشی است، گفت:فدراسیون پزشکی ورزشی کشور برای ورزشکاران آسیب دیده مجرب ترین متخصصان را در نظر گرفته است که کلیه خدمات پزشکی آنان برای بیمه شدگان ورزشی رایگان است و که افراد بیمه شده می توانند با خیال آسوده در محیط های ورزشی فعالیت کنند .

 

در این نشست مصوب شد که با برگزاری یک فراخوان عمومی برای دانشجویان دانشگاه پیام نور شهر لیکک با موضوع نقش ورزش در سلامت دانشجویان و برپایی یک ایستگاه سنجش سلامت و تست ورزش رایگان در 23 آبان ماه امسال زمینه فعالیت ورزشی دانشجویان دختر و پسر را از خدمات متنوع فرهنگی ورزشی متناسب با سلیقه آنان فراهم کنند.

 

برگزاری یک جشنواره فرهنگی،ورزشی ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور شهر لیکک با حضور مسئولان استانی و شهرستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی، مصوبه دیگر این نشست بود که قرار است در صورت استقبال دانشجویان تا پایان سال برگزار شود.

 

انتهای پیام /

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها