صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. آبان 1394 - 13:05
کد مطلب: 66089
روز گذشته طی درگیریهای جاری میان نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با ائتلاف گروههای تروریستی تکفیری "داعش و القاعده (جبهه النصره)" در جاده "خناصر - اثریا" واقع در جنوب شهر حلب فرمانده سعودی تبار داعش به هلاکت رسید.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر، روز گذشته طی درگیریهای جاری میان نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با ائتلاف گروههای تروریستی تکفیری "داعش و القاعده (جبهه النصره)" در جاده "خناصر - اثریا" واقع در جنوب شهر حلب فرمانده سعودی تبار داعش به هلاکت رسید.

هلاکت فرمانده سعودی داعش در جنوب حلب+تصویر
بنابر این گزارش، در این درگیریها که بدنبال حمله مشترک داعش و القاعده (جبهه النصره) به مواضع نیروهای نظامی سوری در این محور مهم تدارکاتی در جنوب حلب روی داد، ابواسامه الجزراوی تبعه کشور تروریست پرور عربستان سعودی (اهل شهر جده) از ناحیه سر مورد اصابت گلوله تک تیرانداز قرار گرفته و در دم به هلاکت رسیده است. آخرین سمت وی در داعش "فرمانده یگان الحسبه" بوده است.
هلاکت فرمانده سعودی داعش در جنوب حلب+تصویر
یگان الحسبه، پلیس مذهبی داعش معادل پلیس مذهبی در عربستان سعودی است که ظیفه برگزاری مراسمات اجرای احکامی همچون ذبح، قطع اعضای بدن و شلاق زدن را بر عهده دارد. لازم به ذکر است که حملات تروریستها با هدف قطع این جاده که مهمترین مسیر تدارکاتی نیروهای دولتی سوریه مستقر در شهر حلب می باشد صورت گرفته است. در پاتک سنگین نیروهای ارتش سوریه تا کنون صدها تن از تروریستها به هلاکت رسیده اند.
هلاکت فرمانده سعودی داعش در جنوب حلب+تصویر

انتهای پیام/

 
منبع : مشرق

نظرات کاربران

آخرین عناوین