صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مدیر باشگاه فوتسال هدف بهمئی خبر داد؛
دعوت 4 فوتسالیست بهمئی به اردوی انتخابی تیم ملی امید کشور
10. شهريور 1394 - 19:48
کد مطلب: 65631
مدیر باشگاه فوتسال هدف شهید فکوری شهرستان بهمئی از حضور 4 بازیکن از بهمئی در تمرینات تیم ملی امید کشور خبر داد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،مدیر باشگاه فوتسال هدف شهید فکوری شهرستان بهمئی عصر امروز در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر اظهار کرد: تمرینات انتخابی تیم ملی فوتسال کشورمان در رده( امید) امروز در شهر شیراز شروع شد.

 

سلیمان لعل زاری گفت: خبر بسیارخوش برای شهرستان بهمئی حضور چهار تن از بهترین فوتسالیست های  این شهرستان برای اولین بار در تاریخ فوتسال وفوتبال ما در این اردو  میباشد.

 

لعل زاری تصریح کرد:بازیکنان شهرستان بهمئی که در اردوی تیم ملی فوتسال  حضور دارند ،محمد جهانگرد ،میلاد داموغ ،محسن صفوی و امیر حسین خلیلی می باشند که همگی عضو باشگاه فوتسال هدف بهمئی میباشند.                                                                                

 

وی ادامه داد:تمرینات انتخابی تیم ملی فوتسال در رده امید از امروز به مدت یک هفته در شیراز ادامه دارد .                 

        

لعل زاری  گفت: باشگاه فوتسال هدف بهمئی به عنوان تنها باشگاه رسمی فوتسال شهرستان افتخار دارد که امسال چهارمین سال از تاسیس خود را پشت سر میگذارد و در طول این چند سال توانست با برگزاری منظم و برنامه ریزی دقیق تمرینات سالانه چندین بازیکن درسطح بسیار خوب به ورزش شهرستان واستان های هم جوار معرفی کند.

 

وی افزود: بسیار خوشحالیم که توانستیم بعد از سالها این شرایط را فراهم کنیم که فرزندان این شهرستان بتوانند به حداقل آرزوی های خود رسیده باشند.

 

مدیر باشگاه فوتسال  هدف شهید فکوری شهرستان بهمئی در پایان گفت: این آغاز راه  میباشد وبرای رسیدن به اهداف بزرگتر و امیدوارم روزی برسد که ورزش شهرستان ما با وحدت و یکدلی مسئولین و ورزشکاران و بدور از مسائل حاشیه ای به یکی از قطب های ورزش این کشور به خصوص فوتسال تبدیل شود و من مطمئن هستم که آن روز نزدیک است چرا که ما باداشتن جوانانی شایسته وباغیرت  لیاقت رسیدن به جایگاهی بالاتر را داریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام و عرض تبریک استاد گرانقدرم واقعا مایه مباهاتی
خوشحالم و با آرزوی موفقیت
واقا باید افتخار کنیم به چنین مدیرانی مسوالین قدرشونه بدونن
باعث افتخاره فوتبال و فوتسال شهرستان بهمئی هست که فردی چون اقای سلیمان لعل زاری در این ورزش هست و به فکر ورزشکاران شهرستانه
برادر شمل که استعفا دادین و کناره گیری کردین !!!!! رو سایت خودتون هم اعلام کردین اینم ادرسش http://www.hadaffutsal.blogfa.com/post/21 حالا دوباره !!!!! بابا این کارا چیه!!!! با شعور مخاطبان بازی؟؟؟؟!!!!!!! امیدوارم فرزندان بهمئی به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنند ....
چرا نظرات رو ثبت نمیکنید حیف شما ترسوها
جهع کن بساتته با ای سایت مسخرت ترسو خبر دروغ

نظرات کاربران

آخرین عناوین