صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی :
طرح نشست کتابخوان در شهرستان بهمئی اجرا می شود
8. شهريور 1394 - 9:22
کد مطلب: 65597
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی از برگزاری طرح نشست کتابخوان در شهرستان بهمئی خبر داد.
رئیس, اداره ,کتابخانه های عمومی, شهرستان بهمئی

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،حسین کرمی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد:جهت ترویج فرهنگ مطالعه و ترغیب مردم به کتابخوانی طرح نشست کتابخوان در شهرستان اجرا می شود.

 

وی افزود:این طرح به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار میشود.

 

کریمی خاطرنشان کرد:این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

 

کریمی با اشاره به اهداف عالی این نشست ،گفت:افق نشست کتاب خوان ،توسعه رفتار مدنی رشد یافته و رشد‌دهنده در سراسر کشور حتی روستاهای دور‌دست و نیز جمع‌های کوچک خانوادگی است تا به مرور به درونی شدن عادت مطالعه منجر شود.

 

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهمئی در پایان  آشنایی عموم مردم با نحوه و چرایی مطالعه را به عنوان گام مهمی  در توسعه فرهنگ جامعه عنوان کرد .

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

امام على عليه السلام: لَا تَسْتَشِرِ الْكَذَّابَ فَإِنَّهُ كَالسَّرَابِ يُقَرِّبُ عَلَيْكَ الْبَعِيدَ وَ يُبَعِّدُ عَلَيْكَ [إِلَيْكَ‏] الْقَرِيب‏ با دروغگو مشورت نكن، چون دروغگو، مانند سراب، دور را در نظرت نزديك نشان مى دهد و نزديك را دور.تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 442 ، ح 10092 پيامبر صلى الله عليه و آله: آیَةُ المُنافِقِ ثَلاثٌ: اِذا حَدَثَ کَذِبَ وَ اِذا وَعَدَ اَخلَفَ وَ اِذا اؤتُمِنَ خانَ؛ نشان منافق سه چیز است: 1 - سخن به دروغ بگوید . 2 - از وعده تخلف کند .3 - در امانت خیانت نماید .نهج الفصاحه ص 156 ، ح 7
روزی دروغ به حقیقت گفت : مــــیل داری باهم به دریـــا برویم و شنـــا کنیم ، حقیقــت ساده لــوح پذیرفت و گول خورد . آن دو با هم به کنار ساحل رفتند ، وقتی به ساحل رسیدند حقیقت لباسهایش را در آورد . دروغ حیلــــه گـــر لباسهای او راپوشید و رفت . از آن روز همیشه حقیقت عــــریان و زشت است ، اما دروغ در لبــــــاس حقیقت با ظاهری آراسته نمایان می شود.(حقیقت.....)
حضرت رسول اکرم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) فرموده اند: از دروغگویی بپرهیز زیرا دروغ باعث روسیاهی است.
بررسی علت گرایش مدیران به ماکیاولیسم: اگر مشاهده می‌شود که سازمان‌ها و یا جوامعی به رشد و توسعه دست‌یافته‌اند از سرمایه اثربخش مدیران توسعه‌گرا برخوردار بوده‌اند. قابلیت‌های مدیریتی یک کشور نشان‌دهنده آن است که به چه میزان امکان تولید، حفظ و رشد مدیران توسعه‌یافته را دارند. شرایط و چگونگی عزل و نصب مدیران در این نظام یکی از اساسی‌ترین کارها و مبین کفایت و اثربخشی نظام مدیریتی هست. «نظام شایسته‌سالاری» آن نظام مدیریتی است که در پی بهره‌گیری حداکثر از سرمایه مدیران (بالقوه و بالفعل) یک کشور است. بدیهی است که «شایسته‌سالاری» زمانی محقق خواهد شد که «شایسته خواهی»، «شایسته شناسی»، «شایسته گزینی» و «شایسته پروری»، مورد ملاحظه قرار گیرد. طبیعی است که در غیاب مدیریت شایسته‌محور، امورات بر مدار مدیریت ماکیاولیستی(دست بوسی ) بچرخد.
آقای کریمی از بهترین مدیران هست که حقش بالاتر از این هم هست و کسی که هم انتقاد میکند از ایشان یک ادم توخالی هست که کسی او را توی جامعه تحویل نمیگیرد به نظر من که حتی خانواده خودش هم اعلام کردند از ما نیست چون باعث آبروری ریزیمان در شهرستان میشود و هر چقدر دست و پا میزند بیشتر در منجلاب فرو میرود خدایا شر انسانهای بدطینت و بدسرشت را به خودشان برگردان الهی آمین
اولا خودت را معرفی کن چون از نظراتت معلوم هست کی هستی عالم و آدم شما را میشناسند با هر کس یک برخورد و سلام داشتی دیگر تورا تحویل نمیگیرد خودت هم میدانی مغضوبترین، توخالیترین آدم روی کره زمین هستی و به هر دری هم میزنی کسی تورا تحویل نمیگیرد و خدا همیشه جواب رفتارهای زشتت را در زندگیت میدهد این را میفهمی و ادامه میدهی خداوندا شر انسانهایی که فقط دنبال بردن آبروی دیگران هستند به خودشان برگردان و تا ابد همین هسنی که هستی سعی نکن با نفی دیگران خودت را اثبات کنی بیشتر ضرر میکنی
آقای کریمی لیاقت دارد و نشانه لیاقتش هم این است که هر مدیرکل و فرمانداری که می آید بیشتر از قبل احترام ایشان را دارد به اون کسی که منتقد هست میخواهم بگویم طبل توخالی هستی و ارزش پاسخ گفتن هم نداری و خودت میدانی جقدر متنفری حتی خانواده خودت هم گفتند کسی اعمال این را به ما نسبت ندهد این آقا از ما نیست و خودمان هم از رفتارهایش در عذاب هستیم فقط و فقط به دنبال اعتبار است از پله دیگران بخدا کریمی ایشان را تحویل نمیگیرد و الا حاضر است برای کریمی نوکری کند چون میگوید حرف زدن با ایشان هم کراهت دارد در دفاعیه اش هم جنجال بپا کرد توی استان هم به رفتارهایش میخندند و او را بیمار روانی مینامند
دروغ خودش هم یک هنره توی این دنیا!!!!!!!!!!! امروزه هم مد شده!!!!!!!! و دست بوسی هم هنر روی هنر هست!!!!!!!!!! دست پدر و مادر را بوسیدن همانند جهاد در راه خدا هست، اما دست بوسیدن (بیگانه)برای خواسته های دنیوی از کفر و زنا و قتل و ... هم بدتر هست.

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها