صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

18. تير 1394 - 10:46
کد مطلب: 65246
بسیجیان شهرستان بهمئی بیانیه ای مشترک جهت حضور در راهپیمائی روز جهانی قدس صادر کردند و از آحاد ملت ایران خواستند در این راهپیمائی روز بزرگ شرکت کنند.
بیانیه بسیجیان شهرستان بهمئی در خصوص روز جهانی قدس

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،متن بیانیه بسیجیان شهرستان بهمئی به شهرستان بهمئی به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

القدس لنا

روز جهانی قدس روز همبستگی بین المللی جهان اسلام و یکی از یادگارهای ماندگار و جاوید حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که همه آزادیخواهان و مسلمانان جهان در این روز حمایت از آرمان فلسطین را به نمایش گذاشته و با برگزاری مراسمی باشکوه انزجار خود را از اشغالگران صهیونیست ابراز می نمایند.

"روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک‌کشی از غزه تا یمن".بزرگداشت روز جهانی قدس درسال جاری در شرایطی صورت می گیرد که آتش فتنه رژیم صهیونیستی نه تنها فلسطین و قدس بلکه سرتاسر خاورمیانه  از غزه تا یمن را در بر گرفته و با همراهی این رژیم با جریانهای تکفیری، سبعیت و وحشیگری آن به مراتب بیشتر از گذشته نمایان گردیده است.

 

تلاش برنامه‌ریزی شده رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی کامل قدس و تغییر هویت تاریخی و تمدنی آن از طریق شهرک سازی، هتک حرمت و اقدامات مستقیم در جهت نابودی مسجد الاقصی، محرومیت دسترسی فلسطینیان مظلوم به اماکن مقدس و کوچاندن اجباری ساکنان غیر یهودی قدس، زنگ خطر را در این منطقه به صدا درآورده و وضعیت ناگوار و دردناکی را ایجاد نموده است. تداوم اقدامات تجاوزکارانه به مناطق مختلف فلسطین از جمله غزه، کشتار کودکان٬ زنان و مردان بی دفاع، تحمیل محاصره ضد انسانی طولانی مدت و بسته شدن نقاط عبور مرزی و گذرگاهها، قطع ارسال مواد غذایی و دارویی، افزایش تعداد بازداشت شدگان و تعرض به مبارزان و ساکنان فلسطینی در این مناطق از جمله اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی است که همچنان علیه مردم مظلوم فلسطین اعمال می گردد و به ویژه باریکه غزه را در آستانه یک فاجعه انسانی قرار داده است.

 

 تلاش بی وقفه رژیم صهیونیستی برای خارج کردن مساله فلسطین از اولویت جهان اسلام و ضربه به مقاومت در شرایطی انجام می شود که ملت فلسطین با درک درست واقعیات و با الهام از تجربه 67 ساله رویارویی با اشغالگران، امروز با اتکاء به تواناییهای ذاتی خویش، راه خود را در استمرار مقاومت تا احقاق کامل حقوق خویش یافته و مقاومت مشروع گروه های فلسطینی توانسته است نقش خود را به عنوان عامل موثر و تعیین کننده درمعادله موجود بحران فلسطین تثبیت نماید.

 

ملت مسلمان ایران  بر این باور است که برقراری صلح و آرامش پایدار در منطقه خاورمیانه جز از طریق احقاق حقوق کامل ملت مظلوم فلسطین محقق نخواهد شد و ملت فلسطین مبارزه مشروع و قانونی را برای دستیابی به حقوق حقه خود ادامه خواهد داد. دستیابی به این هدف مستلزم برخورد با تجاوز و زیاده خواهی‌های رژیم صهیونیستی و توانمندسازی فلسطینیان در پایداری مقابل این اقدامات است؛ زیرا پایداری و مقاومت یگانه راه صیانت از حقوق و آزاد سازی سرزمین فلسطین و قدس شریف می باشد.

 

جامعه بسیجیان شهرستان بهمئی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران  از آحاد ملت مقاوم و آزاده ایران عزیز، مسلمانان و آزادیخواهان و مردم شهرستان بهمئی دعوت می نماید تا با شرکت گسترده خود در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس از آرمان انسانی و رهائی بخش ملت فلسطین و مقاومت قهرمانانه، مشروع و تحسین برانگیز این ملت علیه اشغالگران صهیونیست حمایت نمایند.

 

جامعه بسیجیان شهرستان بهمئی

- مجمع بسیج شهرستان بهمئی
    

- حوزه مقاومت بسیج بخش ممبی
    

- کانون بسیج هنرمندان

- حوزه مقاومت بسیج ثارالله
    

 -  کانون بسیج فرهنگیان
    

- کانون بسیج ورزشکاران

حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی
 

- حوزه مقاومت بسیج  خواهران
    

- کانون بسیج پیشکسوتان

- حوزه مقاومت بسیج  مساجد و محلات
 

- کانون بسیج مهندسین

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین