صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. فروردين 1394 - 16:05
کد مطلب: 64113
دومین جشنواره ورزشی مجتمع های فرهنگی-تربیتی کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی شهرستان بهمئی با قهرمانی تیم یاسوج پایان یافت.
دومین جشنواره ورزشی کمیته امداد امام خمینی

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی عصر امروز(یکشنیه) از برگزاری دومین دوره جشنواره ورزشی مجتمع های فرهنگی - تربیتی پسرانه کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد، جام یادواره شهدا در قالب مسابقات والیبال و تنیس در شهرستان بهمئی در روزهای گذشته خبر داد.

 

محمد محمدی اظهار کرد: دومین دوره جشنواره ورزشی مجتمع های فرهنگی - تربیتی پسرانه کمیته امداد در سطح استان، با حضور 100 نفر از ورزشکاران و مربیان 6 مجتمع در شهر لیکک برگزار شد.

 

وی افزود: این جشنواره در قالب مسابقات ورزشی در دو رشته والیبال و تنیس روی میز شهر لیکک، مرکز شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

محمدی  هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد انگیزه و رقابت سالم و نشاط و شادی در بین دانش آموزان، ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی،ترویج فرهنگ ورزشی در بین آنها و همچنین شناسایی و شکوفایی نخبگان و استعدادهای ورزشی بیان کرد.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه این نهاد در راستای کمک به رشد و ترقی دانش آموزان تحت حمایت در زمینه های مختلف همواره تلاش می نماید، اظهار داشت: در مسابقات والیبال تیم های مجتمع شهید خیراندیش دهدشت، شهدای یاسوج و شهدای مارگون به ترتیب به مقام های اول تا سوم نائل شدند.

 

محمدی به نتایج مسابقات تنیس روی میز نیز اشاره کرد و گفت: در این مسابقات، فتح اله پژوه گچساران مقام اول، وحید آتش رزک دهدشت مقام دوم و بیژن پورشکور از یاسوج مقام سوم را کسب نمودند.
 

وی ضمن آرزوی توفیق برای دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی آنان را به تلاش بیشتر در راستای سرافرازی ایران اسلامی دعوت نمود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها