بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

10. اسفند 1393 - 21:47
کد مطلب: 63532
فرماندار بهمئی از تمامی ادارات خواست تا تمام تلاش خود را جهت فراهم کردن امکانات رفاهی برای جلب رضایت مسافران نورزی را از سفر به این شهرستان فراهم کنند.
ستاد سفرهای نوروزی بهمئی

سایت خبری آوای ماغر:حجت‌الله دلشاد ،فرماندار بهمئی عصر امروز(یکشنبه)در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهمئی گفت: ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی اماکن گردشگری و فرهنگ غنی مردم شهرستان بهمئی است.

 

دلشاد افزود: باید برخورد مناسب و شایسته‌ای با گردشگران و مسافران نوروزی که به این شهرستان می‌آیند داشته باشیم تا خاطره خوشی از سفر به این شهرستان در ذهن خود داشته باشند و علاوه بر انتخاب بهمئی به عنوان مقصد سفرهای بعدی خود،دوستان و اقوام را نیز برای سفر به شهرستان ما ترغیب کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: برای جلب رضایت مسافران و جذب گردشگران باید زیرساخت‌های رفاهی و اقامتی را به بهترین شکل ممکن فراهم کنیم و کسبه و بازار هم علاوه بر برخورد صحیح با مهمانان نوروزی از لحاظ قیمت و رعایت بهداشت مواد غذایی نهایت دقت را داشته باشند.

 

فرماندار بهمئی در خصوص اسکان مسافران نوروزی و وضعیت کمپ‌های موقت برای مسافران تصریح کرد: اداره آموزش و پرورش باید مدارس را به صورت منظم‌تر و با تجهیزات بیشتری جهت خدمت ‌به گردشگران و مسافران نوروزی آماده کند و کلیه ادارات تلاش کنند تا  کمپ ورودی شهر لیکک نسبت به سالهای  گذشته کیفیت بهتری داشته باشد.

 

وی  اظهار کرد: همه ادارات باید در ایام نوروز آماده مواجهه با حوادث غیر مترقبه و کمک به اسکان صحیح ومسافران نوروزی تلاش کنند تا رضایت خاطر مهمانان نوروزی جلب شود.

 

دلشاد گفت: شهرداری لیکک سعی کند تا قبل از شروع تعطیلات نوروزی بلوار خیابان‌های اصلی شهر را رنگ‌آمیزی کند و با هماهنگی سایر ادارات بنر و پارچه نوشته هایی جهت معرفی شهرستان در نقاط ورودی شهر نصب کند.

 

وی همچنین از اداره صنعت، معدن و تجارت بهمئی، اداره تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف خواست در ایام تعطیلات نظارت خود را بر واحدهای صنفی و مراکز تهیه مواد غذایی تشدید کنند.

 

فرماندار بهمئی در پایان سخنان خود گفت: خدمت رسانی به مسافران نوروزی تنها وظیفه اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان نیست، بلکه همه ادارات و نهادها وظیفه دارند در ایام نوروز به مسافران و گردشگران خدمات‌دهی کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین