بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

نامه سرگشاده جوان بهمئی به استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
آقای استاندار !مردم شهرستان بهمئی نیاز به ترحم ندارند ،حق خود را می خواهند
29. بهمن 1393 - 1:44
کد مطلب: 63389
یکی از کارشناسان علوم سیاسی شهرستان بهمئی در نامه ای سرگشاده به استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مشکلات این شهرستان اشاره کرد و خواهان تقاضای پیگیری این مشکلات توسط استاندار شد.
نامه سرگشاده جوان بهمئی به استاندار کهگیلویه و بویراحمد

سایت خبری آوای ماغر: یکی از کارشناسان علوم سیاسی شهرستان بهمئی در نامه ای سرگشاده به استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مشکلات شهرستان اشاره کرد و خواهان تقاضای پیگیری این مشکلات توسط استاندار شد.

متن نامه:

بسم الله الرحمن الرحیم

عرض ادب و احترام دارم خدمت استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد

پس از 8 سال اندیشه عدالت محوری دولت گذشته که به دلایل متعدد بی عدالتی ها گسترده تر شده اند و اندیشه های پوپولیستی دولت قبل مردم را خسته کرده بود در 24 خرداد 92 مردم به این امید به  اندیشه اعتدال و میانه روی دولت تدبیر و امید رأی اعتماد دادند که مرهمی برای دردهایشان بیابند نه باز هم قربانی سیاست بازی دولتمردان شوند.

 

بنده به عنوان یکی از جوانان شهرستان بهمئی برخود لازم دانستم برحسب وظیفه چندین مشکل اساسی این شهرستان را به استحضار برسانم:

 

آقای استاندار !درد دلهای مردم شهرستان من خیلی زیاد است اما آنها سکوت اختیار کردند ،سکوتشان نشانه رضایت نیست بلکه نشانه حجب و حیای آنان و عشق آنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت است.

 

از کدام مشکل باید گفت؟از درد دل جوانان تحصیل کرده ما که این روزها فوق لیسانس هایش از روی ناچاری دست به مشاغل کاذبی همچون مدیریت کافی نت،مسافر کشی،سوپرمارکت داری و نظیر اینها زده اند؟

 

جنابعالی بهتر اطلاع دارید که یکی از مهم ترین مقوله توسعه یافتگی کشورهای در حال توسعه ،مردم مستعد توسعه هستند. چرا با وجود این همه جوان  مستعد،پر انرژی و بیکار شهرستان من  باید با بی تدبیری وزیر آموزش و پرورش بازنشستگان فرهنگی را دوباره به کار گرفته و ضربه مهلکی به چرخه آموزش و پرورش بزنند در صورتی که از جوانان استفاده می شد هم رضایت پروردگار جلب می شد و هم نفس تازه ای به چرخه آموزش و پرورش داده می شد؟

 

آیا می دانید در شهر من نیازمندانی به وفور یافت می شوند که برای امرار معاش روزانه به میان آشغال های شهرداری  میروند تا با فروش مواد قابل بازیافت هزینه زنده ماندن خود و خانواده را تامین کنند؟

 

آقای استاندار !جهت اطلاع شما ، اکثر مردم این شهر دچار بیماری های مزمن کلیوی شده اند ؟آیا می دانید این مشکل بزرگ به آب شرب بی کیفیت شهرمان برمی گردد؟چرا باوجود دانستن صورت مسئله به پروژه حیاتی آبرسانی از سد کوثر به شهر لیکک اهمیت آنچنانی داده نمی شود و آب شرب سالم شهر ما در انتظار تامین اعتبار این پروژه مانده است؟

 

آقای استاندار !چرا دولت تدبیر و امید این همه دم از خصوصی سازی می زند اما جوانان شهر من در آرزوی گرفتن وام 20 میلیونی برای راه اندازی مشاغل تولیدی هستند؟قول کارخانه تراکتور سازی داده شد،مراسم کلنگ زنی آن را نیز برگزار شد اما باز هم سرنوشت نامعلومی دارد.

 

آقای خادمی !در شبکه بهداشت و درمان شهرستان من در چند سال گذشته ده ها نفر به خاطر نبود امکانات لازم در اتاق انتظار جان خود را از دست دادند چرا برای کوچک ترین بیماری باید مردم این شهر به شهرستان های همجوار مراجعه کنند ؟

 

آیا جنابعالی اطلاع دارید قشر کارگر این منطقه از روی ناچاری باید به مناطق همجوار همانند عسلویه،ماهشهر،امیدیه، آغاجاری و بندرامام ،آن هم برای کارگری روزمزد بروند ؟جهت اطلاع شما باید عرض کنم  هرساله چند نفر از این کار گران بیچاره در جاده های جنوب جان خود را از دست می دهند .

 

به شما و همه مسئولان محترم توصیه می کنم نامه شماره 53 امام علی(ع) به مالک اشتر در خصوص توجه به اقشار پایین جامعه را مطالعه کرده و مورد اهتمام جدی و عملی خود قرار دهید.

آقای استاندار !مردم شهرستان بهمئی  نیاز به ترحم ندارند ،حق خود را می خواهند.

 

آقای خادمی!دعاگوی شما و تمامی مسئولان دلسوز هستم .دوست و خیرخواه شما سید عبدلغفار سیدی ،کارشناس علوم سیاسی - و من الله توفیق

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با سلام و تشکر از اقای سیدی مطلب بسیار زیبایی هست و درد دل مرم ما هست ولی کو گوش شنوا اقایان فقط به فکر صندلی خود و منافع خود هستند تمام اعتبارات استان را در یاسوج ........ صرف میکنند و به هدر میدهند التبه بخش عمده ای از این مشکلات برمیگرده به مدیران بی کفایت و نا لایق شهرستان خودمون ک اونها هم برای حفظ صندلی هیچ وقت صدای مردم را به مراجع بالاتر نمی رسانند کار شما و دیگر فرزندان این شهرستان مثل اقای میر سالاری ستودنی است و انشالله ادامه داشته باشد شاید فرجی بدست فرزندان این شهرستان شود

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها