صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

21. بهمن 1393 - 22:03
کد مطلب: 63247
شورای هیآت مذهبی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار بیانیه ای انقلاب اسلامی ایران را مایه رهایی بشر از ساحتی تک بعدی دانست و از مردم شریف استان کهگیلویه جهت حضور حماسی در راهپیمائی 22 بهمن ماه دعوت کرد.
بیانیه شورای هیئت های مذهبی

به گزارش سایت خبری آوای ماغر ، شورای هیآت مذهبی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار بیانیه ای از مردم شریف استان کهگیلویه جهت حضور حماسی در راهپیمائی 22 بهمن ماه دعوت کرد.متن اعلامیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از قرن ها حاکمیت ظلم،جور و ستم و سایه انداختن تفکرات ماتریالیستی بر وجوه زندگی بشر و به بند کشیدن انسان ها،جهان همواره در انتظار طلوع خورشیدی بود تا تاریکی را بشکافد و راه را برای رسیدن به کمال حقیقی که همان توحید است ،روشن نماید.

 

عصر مدرن با همه مظاهر مادی و فرهنگ مصرفی خود از انسان به سان یک حیوان، موجودی تک ساحتی ساخته بود تا گویا این انسان هدفی جز زیستن برای مصرف و مصرف برای زیستن نداشته باشد .

 

انقلاب اسلامی ایران  بسان انفجار عظیمی بود که از پس قرن ها تاریکی و به بیراهه رفتن بشر ناگهان سربرآورد تا آروزی دیرینه مردان انقلابی جهان را محقق سازد .هم اینک پس ازفجری صادق خورشید انقلاب در صبح امید 22 بهمن 57 از پس سالها ظلم و ستم طلوع کرد تا درخت انقلاب اسلامی ایران از گرمای وجودش بار و بر دهد.

 

بدین وسیله شورای هیآت مذهبی مذهبی استان کهگیلویه و بویراحمد از عموم مردم متدین و شریف استان و به ویژه هیئت های مذهبی ،جهت پاسداشت ارزشهای الهی انقلاب اسلامی و لبیک گفتن به فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله امام خامنه ای در راهپیمائی 22 بهمن دعوت به عمل می آورد تا با مشت گرده کرده توهین به ساحت قدسی پیامبر گرامی اسلام(ص)را محکوم نموده و چشم طمع استکبار و صهیونیست جهانی را نا امید تر از گذشته ،کور نماید.

لبیک یا امام

شورای هیآت مذهبی استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با تشکر از رئیس شورای هیات های مذهبی استان حاج جلال دارش...سربلند باشی...

نظرات کاربران

آخرین عناوین