صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

19. بهمن 1393 - 22:22
کد مطلب: 63204
فرماندار بهمئی در جشن بزرگ فجر انقلاب از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان تقدیر کرد و گفت:ادارات فرهنگی برنامه های خود را با محوریت مردم برگزار کنند تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.
فرماندار بهمئی

سایت خبری آوای ماغر:عصر امروز یکشنبه جشن بزرگ انقلاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ستاد دهه فجر شهرستان بهمئی با حضور علی تاجمیری،خواننده مشهور بختیاری و حضور پرشور عموم مردم بهمئی برگزار شد.

 

امین درخشان ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با تبریک ایام‌الله دهه فجر به تمامی ملت ایران ،گفتدهه فجر یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ ایران است که در چنین ایامی امام خمینی(ره) علیه ظلم و بیداد بلند شد و انقلابی برپا کرد که در تاریخ جهان تاثیر گذار بود.

 

فرماندار بهمئی در این جشن باشکوه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، بیان کردشهرستان بهمئی سهم عظیمی در شکل گیری انقلاب داشتند و اکنون نیز در پاسداری از آن نقش بی بدیلی دارند.

 

حجت الله دلشاد از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی که تاکنون برنامه های فرهنگی مناسبی در سطح شهرستان داشت، تقدیر کرد و گفت: به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کارهای ارزشمندی در سطح شهرستان انجام گرفت .

 

فرماندار بهمئی در پایان سخنان خود از مسئولان ادارات فرهنگی خواست برنامه های فرهنگی خود را با محوریت مردم اجرا کنند تا تاثیر بیشتری داشته باشد  .

 

به گزارش آوای ماغر، در جشن بزرگ فجر انقلاب بهمئی حضور آحاد مردم از کودک و بزرگسال، پیر و جوان همه و همه چشمگیر و حماسی بود که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برنامه‌های متنوعی از جمله اجرای موسیقی محلی توسط علی تاجمیری ،تئاتر و شعر طنز داشت که با شادی و رضایت مردم همراه بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین