صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

17. بهمن 1393 - 20:36
کد مطلب: 63187
با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، نماینده مردم شهرستان بهمئی در مجلس شورای اسلامی ،مدیر عامل گاز استان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی عملیات گاز رسانی به دو روستای کفش کنان و خشاب شیرین شهرستان به بهره برداری رسید.
گازرسانی

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،هوشنگ صیدالی،مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز  جمعه  در مراسم جشن گاز رسانی به روستاهای کفش کنان و خشاب شیرین گفت: این پروژه یکی از پروژه های استثنائی شرکت گاز استان بود که بدون کلنگ زنی شروع شد و  در 55 روز موفق شدیم عملیات گازرسانی به این دو روستا را به اتمام برسانیم.

 

صیدالی  تصریح کرد: عملیات گاز رسانی به این  دو روستا با اعتبار 460میلیون تومانی صورت گرفت که با افتتاح این پروژه جمعیت 410 نفری با 90 خانوار از این روستاها از نعمت گاز بهره مند شدند.
 

وی افزود:عملیات لوله گذاری از جنس فولاد و پلی اتیلن به طول 4و نیم کیلومتر صورت گرفت و با توجه به مسیر سنگلاخی و جنس خاک ،کاری دشوار داشتیم که توانستیم یکی از سخت ترین پروژه های شرکت گاز استان  را به اتمام رساندیم.

 

موسی خادمی،استاندار کهگیلویه و بویراحمد برخورداری روستاهای کفشکنان و خشاب شیرین از نعمت گاز را به آنان تبریک گفت و این خدمت را یکی از هدایای نظام به مردم این روستاها عنوان کرد. 

 

در پایان این مراسم مسئولان استانی و شهرستانی ضمن زیارت امامزاده جمال الدین(ع) روستای کفش کنان ،قبور مطهر شهدای این روستا را غبار روبی و عطر افشانی کردند.

انتهای پیام/

گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی
گازرسانی

نظرات کاربران

آخرین عناوین