صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهمئی:
جشن بزرگ فجر انقلاب در بهمئی برگزار می شود+تاریخ و مکان
14. بهمن 1393 - 23:41
کد مطلب: 63142
جشن بزرگ فجر انقلاب با چندین برنامه شاد و مفرح فرهنگی توسط اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در شهر لیکک برگزار می شود.
جشن فجر انقلاب

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،امین درخشان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران بهترین وبارزترین نمونه انقلاب فرهنگی در دنیاست، افزود : ماهیت انقلاب اسلامی برگرفته از انقلاب ناب محمدی است و به همین دلیل روز به روز شاهد تاثیرگذاری و به تعبیری صدور  این انقلاب در سراسر دنیا هستیم .

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با اشاره به برگزاری جشن بزرگ فجر انقلاب در بهمئی گفت : این جشن با شکوه توسط اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بهمئی و با همکاری دبیرخانه کانونهای فرهنگی وهنری مساجد برگزار می شود.

 

وی افزود: این جشن با اجرای برنامه های شاد ومتنوع فرهنگی وهنری در سالن ورزشی شهر لیکک برگزار می شود .

 

مسئول کمیته فرهنگی وهنری ستاد دهه فجر شهرستان بهمئی گفت : استاد علی تاجمیری، هنرمند صاحب نام موسیقی کشور در این برنامه بعنوان مهمان ویژه حضور دارد .

 

درخشان اجرای تئاتر و نمایش طنز اجتماعی – شعر خوانی – را از دیگر برنامه این جشن عنوان کرد و گفت: جشن بزرگ فجر انقلاب  روز یکشنبه 19 بهمن ماه ساعت 15 عصر در سالن ورزشی شهر لیکک برگزار می شود که از عموم مردم انقلابی و فرهنگ دوست بهمئی دعوت می کنم در این جشن باشکوه حضور یابند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها