صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج بهمئی:
باید به دهه فجر مانند بقیه اعیاد ملی کشور اهمیت داد
12. بهمن 1393 - 20:00
کد مطلب: 63125
مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با گرامیداشت دهه فجر ،گفت:باید بهدهه فجر مانند سایر اعیاد ملی اهمیت داد و برنامه های آن هر ساله با شکوه تر از سالهای گذشته برگزار شود.
تعلیم و تربیت

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار سایت خبری آوای ماغر به تبیین ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران پرداخت.

 

حجت الاسلام عبدالصالح سالاری با تبریک آغاز دهه مبارک فجر به تمامی ملت ایران ،گفت:این دهه سرآغاز طلوع اسلام و خاستگاه ارزشهای اسلامی و انسانی است .

 

وی افزود: دهه فجر سال 1357 مقطع رهایی ملت ایران است که به بخشی از تاریخ درخشان کشور مبدل گشته  و گذشته ما را از آینده جدا ساخت.

 

سالاری تصریح کرد:در دهه فجر، اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی همتا به شمار می آید.

 

این مسئول یادآور شد:تا قبل از تاریخ انقلاب اسلامی در ایران نظام اسلامی وجود نداشت ،رابطه پادشاهان با مردم رابطه غالب و مغلوب و سلطان ورعیت بود و پادشاهان در چنین جوی که خود حاکم کرده بودند می پنداشتند باید در هر صورت بر مردم حکومت کنند.

 

سالاری ادامه داد:حضور حضرت امام خمینی(ره) که رضوان خدا بر او باد ،این سلسله معیوب را قطع کرد و شمشیر اسلام را علیه دشمنان اسلام و استعمارگران به کار گرفت.

 

دهه فجر انقلاب اسلامی ایران آینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و این دهه باید همچون اعیاد ملی و مذهبی دیگر ما گرامی داشته شود و به آن اهمیت دهیم .

 

مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان سخنان خود گفت: در راستای زنده نگه داشتن این دهه مبارک برای نسلهای آینده انقلاب باید هر ساله برنامه هایی با شکوه تر برگزار کنیم و این خاطره شیرین فراموش ناشدنی را زنده و پویا نگه داریم.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین