صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی با صدور بیانیه ای اعلام کرد:
ترور عقیدتی مسلمانان را به بهانه ترور فیزیکی عده ای هرزه نگار محکوم می کنیم
30. دى 1393 - 4:04
کد مطلب: 62819
مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی با انتشار بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی شارلی به اعتقادات مسلمانان و پیامبر خوبی ها واکنش نشان داد و برخورد دوگانه غرب در واکنش به اتفاقات اخیر را محکوم کرد.
بسیج

 آوای ماغرمتن کامل بیانیه مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی در خصوص توطئه جدید دنیای غرب علیه امت اسلامی به شرح ذیل می باشد:

 

 همزمان با ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) ،پیامبر مهربانی‌ها و چند روزی پس از ولادت پیامبر بزرگ الهی، حضرت عیسی مسیح (ع) حمله‌ای مسلحانه به دفتر یک نشریه فکاهی در پاریس پایتخت فرانسه توسط افرادی مسلح صورت گرفت که درآن ۱۲ نفر کشته و چند نفر نیز زخمی شدند. هدف عناصر مسلح از این حمله خونین در ظاهر واکنش به انتشار کاریکاتوری از ابوبکر بغدادی رهبر گروه تروریستی - تکفیری داعش و نیز انتشار کاریکاتورهای موهن علیه پیامبر اسلام )ص) در این نشریه عنوان شده است.

 

این کار جز این است که با این حرکت، سناریوی از پیش طراحی شده خود را مبنی بر انحراف افکار عمومی و تغییر آن از شکست های استراتژیک خود در جنوب غربی آسیا در حمایت های تجهیزاتی، تسلیحاتی و آموزشی از تروریست ها به راهبرد قدیمی خود که همان اسلام هراسی و اسلام ستیزی است تغییر داده اید تا بر شکست های خود سر پوش بگذارید.

 

اقدام روز چهارشنبه شارلی ابدو و رضایت‌مندی سران استکبار از این اقدام ننگین در حقیقت روی دیگر سکه‌ای است که گروه‌های تروریستی داعش، جبهة النصرة و دیگر هم پیمانان در عراق و سوریه بازی می‌کنند و آن، تخریب چهره رحمانی دین مبین اسلام است.

 

چگونه است در غرب مقوله‌ای تحت عنوان هولوکاست با هوادارانی که در خوش‌بینانه‌ ترین حالت به ۱۳ میلیون نفرجمعیت می رسند و  در سراسر گیتی دارای قوانینی است که هرگونه بررسی - حتی تاریخی - آن را نهی می‌کند اما مقوله‌ای چون اسلام با جمعیت هواداری نزدیک به ۲ میلیارد جمعیت در پهنای گیتی از هیچ مبنای حقوقی حمایت برخوردار نیست؟ وقتی راه قانونی برای حمایت از حقوق میلیون‌ها مسلمان در غرب و جلوگیری از توهین روزمره به مقدسات اسلامی به بهانه آزادی بیان مسدود باشد، همان دست‌های پشت صحنه‌ای که چنین انسداد حقوقی را ایجاد کرده‌اند، وارد عمل شده و با تدارک عملیاتی تروریستی، روی دیگر سکه اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی را به نمایش می‌گذارند.

 

چگونه است که این همه قتل و غارت و خونریزی توسط تروریست‌ها در سوریه، عراق و لبنان و سایر بلاد اسلامی با کمترین واکنشی از سوی کشورهای غربی روبرو نمی‌شود لیکن حادثه شارلی ابدو در پاریس با فریاد وامصیبتای رهبران اروپایی و صهیونیستی همراه می‌شود؟ آیا واقعا آنگونه که غربی‌ها می‌نویسند میان خون‌ زنان و مردان و دخترکان فلسطینی، سوری و عراقی و خون هرزه‌نگارانی چون شارلی ابدو تفاوت وجود دارد؟

 

مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی به دور از هیاهوی رسانه‌ای باور دارد به همان اندازه که ترور فیزیکی محکوم است ترور عقیدتی و اعتقادی نیز محکوم است. چه بسا پشت صحنه ترورهای فیزیکی پاریس، کسانی قرار دارند که ترورهای عقیدتی را طرحی و اجرا می‌کنند. به یک معنی جریاناتی که بی‌محابا اعتقاد یک امت را به سخره می‌گیرند در حقیقت مبنای تروریست را پایه‌گذاری می‌کنند و در نبود یک روال حقوقی برای مقابله با اینگونه «تروریسم پروری»، متأسفانه دولت‌های غربی نیز به اسم آزادی بیان از این گونه تفکرات بیمارگونه حمایت می‌کنند. از همین رو، وقوع حادثه تروریستی پاریس را می‌بایست تداوم همان پروژه تروریسم اعتقادی و مقوله «اسلام هراسی» دانست.

 

مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی  ضمن محکوم کردن دوگانگی غرب در برخورد با پدیده تروریسم، «ترور عقیدتی» مسلمانان جهان به بهانه «ترور فیزیکی» عده‌ای هرزه نگار را غیر قابل پذیرش می‌داند .

 

از تمامی نخبگان جامعه می خواهد با بصیرت وآگاهی لازم از  اهداف ظاهری وپشت پرده این مسائل جهت تنویر افکار عمومی  در این خصوص اهتمام ورزیده و بدانند توطئه های  ننگین دنیای غرب علیه دنیای اسلام هر روز ابعاد تازه ای   به خود گرفته و آنها جهت رسیدن به اهداف خود بوسیله مزدوران تربیت شده  از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند .

دبیرخانه مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین