صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان بهمئی:
ورزش بهمئی اسپانسر ندارد
2. آبان 1393 - 13:33
کد مطلب: 62093
رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان بهمئی با اشاره به این که ورزش بهمئی حامی و اسپانسر مالی خاصی ندارد از کسانی که توان مالی دارند درخواست کرد در این زمینه سرمایه گذاری کنند.
ورزش بهمئی اسپانسر ندارد

به گزارش آوای ماغر،رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان بهمئی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر لیکک اظهار داشت:وزارت ورزش و جوانان و مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد توجه ویژه ای به امر قهرمان پروری در کنار ورزش های همگانی دارد.

 

بهمن خوبی گفت:در این زمینه به دنبال ایجاد پایگاه های توسعه ورزش قهرمانی و ایجاد مراکز استعداد یابی ورزشی در سطح شهرستان هستیم.

 

خوبی افزود:دین مبین اسلام نیز به امر ورزش تاکید دارد و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی  که منجر به آسان سازی زندگی و فقر حرکتی در جامعه شده است  امر ورزش اهمیتی دوچندان می یابد.

 

وی ادامه داد:فقر حرکتی منشا بسیاری از بیماری های جسمی و روحی است و مشکلات اجتماعی،اقتصادی و بسیاری از انحرافات موجود در جامعه به این مبحث برمی گردد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد:بسیاری از معضلات مذکور با حداقل 30دقیقه ورزش روزانه از بین می رود و با توجه به وجود اماکن ورزشی مناسب همچون استخرشنا از مردم درخواست می شود استفاده لازم را ببرند .

 

خوبی با اشاره به مشکلات مالی این اداره و نبود حامی ورزشی در شهرستان از تمامی کسانی که توان حمایت از ورزش را دارند خواست ضمن سرمایه گذاری در ورزش بهمئی به این قشر از جامعه کمک کنند.

 

 

رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان بهمئی از تمامی نهادها،سازمانها،ادارت و مردم درخواست کرد در امر فرهنگ سازی ورزش تلاش نمایند .

 

خوبی در پایان سخنان خود از مسئولان به خصوص فرماندار و امام جمعه درخواست کرد به توجه به هزینه های  انرژی اماکن ورزشی  با اداره تربیت بدنی همکاری نمایند تا این اماکن تعطیل نشوند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با سلام نبود اسپانسر درد اصلی ما هست ولی همه ادارات و نهاد های دولتی میتوانند برای ورزش هزینه کنند ولی متاسفانه چون در شهرستان به ورزش به عنوان یک امر مفید نگاه نمی شود لطفا آقای خوبی پاسخ دهند که چرا با اینکه خود شما هم میدانید که ورزش ما اسپانسر ندارد و مشکل مالی داریم خود شما و همکارانتان در مجموعه تربیت بدنی بابت ورزش و امور مربوط به آن هزینه های زیادی از ورزشکاران و ورزشی ها دریافت می کنید لطفا اگر به فکر ورزش هستید تول تز خودتان شروع کنید و هزینه های سرسام اور ورزشی را پایین بیارید اول به خودتون یه سوزن بزنید بعد به بقیه یه جوال دوز با تشکر
فعلابرق سالن درست کن اسپانسر نیخم

نظرات کاربران

آخرین عناوین