صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. شهريور 1393 - 4:04
کد مطلب: 61918
اداره تامین اجتماعی شهرستان بهمئی پس از یک دوره افتتاح آزمایش امروز رسما آغاز بکار کرد.
تامين اجتماعي شهرستان بهميي

به گزارش أواي ماغر،مدیرکل تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاح شعبه  أمین ‌اجتماعی شهرستان بهمئی گفت: شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان از اردیبهشت‌ماه سال جاری کار خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده بود که بعد از تست‌های سیستمی و شبکه‌ای امروز به صورت رسمی شروع به کار کرد.

 

گودرز بهادری افزود: شعبه تأمین ‌اجتماعی بهمئی همچون دیگر شعب شهرستان‌های دیگر کلیه خدمات را به جامعه هدف خود خواهد داد و دیگر نیازی نیست مردم شهرستان بهمئی برای انجام کارهای خود در حوزه تأمین اجتماعی به شهرستان‌های همجوار مراجعه کنند.

 

وی با اشاره به مستقل بودن اداره تأمین‌اجتماعی بهمئی  خاطرنشان کرد: از جمله خدمات این شعبه خدمات‌دهی به بازنشستگان، از کار افتادگان تحت پوشش و صدور دفترچه تأمین اجتماعی برای افراد تحت پوشش خود است.

 

وی گفت: ظرفیت پیش‌بینی شده تحت پوشش این اداره حداقل تا 10 هزار نفر است لذا برای اینکه این شعبه به امتیازات خوبی برسد باید تعداد بیمه شدگان تحت پوشش خود را افزایش دهد.

 

مدیرکل تأمین ‌اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برای اینکه تعداد بیمه شدگان این شعبه بالا رود نیاز است که افرادی که به دلیل نبود شعب تأمین اجتماعی در بهمئی در شهرستان‌های همجوار بیمه شدند و تشکیل پرونده دادند برای تحت پوشش قرار دادن آنها در این شعب اقدامات لازم صورت گیرد که در این زمینه نیاز است مسئولان استانی و شهرستانی همکاری لازم را انجام دهند.

 

وی پیشنهاد کرد: پرونده و قرارداد پیمانکارانی که در شهرستان‌های همجوار هستند به این شعبه فرستاده شوند تا شعبه جدید به ثبات و امتیازات بالایی دست یابد.

 

بهادری خاطرنشان کرد: این شعبه هفتمین شعبه در استان کهگیلویه و بویراحمد و دومین شعب افتتاحی در تابستان سال جاری است که راه‌اندازی شده و امید است که بتوان برای خدمات‌دهی به مردم گام‌های مفیدی برداشته شود.

 

حاشیه قابل ذکر این مراسم افتتاح اداره تأمین اجتماعی به دست دختر شهید جماعتی بود که یکی از کارمندان این اداره می باشد.

 

انتهای پیام/

تصاویر:

تامين اجتماعي شهرستان بهميي
تامين اجتماعي شهرستان بهميي
تامين اجتماعي شهرستان بهميي
تامين اجتماعي شهرستان بهميي

دیدگاه‌ها

مگر یک اداره را چند بار افتتاح می کنند ؟! مگر یک اداره را چند بار افتتاح می کنند ؟! مگر یک اداره را چند بار افتتاح می کنند ؟!

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها