انتخاب رشته کنکور سراسری
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
حرف تو
َشبکه اطلاع رسانی دانا
عصر جهان

آخرین عناوین

اخبار شهرستان

امام جمعه شهر لیکک
امام جمعه موقت شهر لیکک:
امام جمعه موقت شهر لیکک خانواده و مسئولان را در امر خودکشی افراد دخیل دانست و از مسئولان خواست در این زمینه چاره اندیشی شود.
ورزش بهمئی اسپانسر ندارد
رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان بهمئی:
رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان بهمئی با اشاره به این که ورزش بهمئی حامی و اسپانسر مالی خاصی ندارد از کسانی که توان مالی دارند درخواست کرد در این زمینه سرمایه گذاری کنند.
تحریم غرب
معاون وزیر خارجه آمریکا که تیم این کشور در مذاکرات هسته‌ای با ایران را رهبری می‌کند، در نشستی در مرکز مطالعات راهبردی و بین‌الملل، در مورد روند مذاکرات هسته‌ای با ایران، حضور یافت و به سخنرانی در مورد مذاکرات پرداخت.
دانشگاه یاسوج
بر طبق شنیده ها از دانشگاه یاسوج دو نفر از کارمندان حراست دانشگاه یاسوج در حمایت از سرپرست رای نیاورده این دانشگاه در شواری انقلاب فرهنگی به دنبال جمع آوری امضاء در سطح دانشگاه هستند.
سردار نقدی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: استان کهگیلویه وبویراحمد در قله های جان فشانی و در راه اسلام در رتبه های اول قرار دارد و نگه داشتن این رتبه اولی کار بسیار سختی است.
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
صبح امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور سردار یدالله بوعلی فرمانده جدید سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد شد.
امام جمعه شهر لیکک
امام جمعه شهر لیکک طی پیامی ضایعه درگذشت رئیس مجلس خبرگان رهبری را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
دبیرخانه مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی
دبیرخانه مجمع عالی بسیج شهرستان بهمئی در پیامی درگذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت.
وزیر صنعت
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: من از ثبت اسناد استعلام کردم و به‌طور غیررسمی نام ۲۰ شرکت را ذکر کردند که نعمت‌زاده در این شرکت‌ها عضو هیات مدیره است.
پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی ارتحال ملکوتی آیت الله مهدوی کنی
در پی ارتحال عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت الله مهدوی‌کنی رضوان الله علیه، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی گفت: این انسان بزرگ و پرهیزگار، همه جا و همه وقت در موضع یک عالم دینی و یک سیاستمدار صادق و یک انقلابی صریح ظاهر شد و همه‌ی وزن وزین خود را در همه‌ی حوادث این سالها در کفه‌ی حق و حقیقت نهاد.
آیت الله مهدوی کنی
آیت الله مهدوی کنی به ملکوت اعلی پیوست
ملک حسینی
سرپرست غیرقانونی دانشگاه یاسوج طی مدت اخیر و در آخرین روز های سرپرستی خود به صورت شبانه و بدون هماهنگی با شورای فرهنگی دانشگاه اقدام به نامگذاری پیش از موعد کتابخانه مرکزی این دانشگاه نمود که این حرکت غیرقانونی سرپرست با بی احترامی به گزینه های مطرح شده از قبل برای این مکان فرهنگی همراه بوده است.
شیخ نمر
فرمانده سپاه ناحیه بهمئی :
فرمانده سپاه ناحیه بهمئی ضمن محکوم کردن اعدام شیخ نمر از مسلمین جهان خواست با اتحاد و همدلی به فکر حل مشکلات جهان اسلام باشند.
شالیزارهای برنج بهمئی با وجود خشکسالی همچنان برنجی مطبوع و سالم بر سر سفره مردم زحمکتش این دیار می گذارند که امید است این نعمت از این دیار دریغ نگردد.
شیخ نمر
معاونت فرهنگی سپاه ناحیه بهمئی:
معاونت فرهنگی سپاه ناحیه بهمئی صدور حکم اعدام برای شیخ مبارز شیعی در عربستان را عداوت آل سعود با شیعیان دانست و این اقدام را محکوم کرد.

نظرسنجی

ظاهر جدید سایت (آوای ماغر) را مناسب می دانید؟