اوقات شرعی شهر لیکک
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
سایت خبری آفتاب جنوب
افتخار نیوز
عصر جهان
آخرین اخبار آوای ماغر در اندروید
عشاق محمد
امید نیوز

آخرین عناوین

اخبار شهرستان

طرح یاوران ولایت حلقه شهید جهاد مغنیه
با حضور دانش آموزان بسیجی :
مرحله شهرستانی طرح آموزشی یاوران ولایت با حضور بسیجیان شهرستان بهمئی در حسینیه ثارالله شهر لیکک برگزار شد.
نشست خبری ارشاد اسلامی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی خبر داد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی گفت:انجمن شعر و ادب شهرستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی میزبان پنجمین جشنواره استانی شعر محلی رضوی است.
فرهاد وفایی
خطاب به مدیرکل صنعت و معدت و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد:
مدرس دانشگاه بهمئی در یادداشتی از مدیرکل صنعت و معدت و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا نسبت به احداث پروژه های صنعت و معدن و ساخت کارخانه و صنایع زیردست شرکت نفت در بهمئی در این دولت کاری کند.
حجت الاسلام ویسی نژاد
امام جمعه موقت شهر لیکک:
امام جمعه موقت شهر لیکک با اشاره به سخنان اخیر نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ،گفت:آیت الله ملک حسینی نور چشم و چراغ راه مردم استان است و باید دغدغه های ایشان راجع به مسائل اجتمایعی استان به خصوص نسبت به معضلات اجتماعی جدی گرفته شود.
شجاعی
کارشناس ارشد ژئو پلتیک:
کارشناس ارشد ژئو پلتیک بهمئی از تاثیر گذاری ضعیف درس آمادگی دفاع در دبیرستان های بهمئی گلایه کرد و خواهان پیگیری جدی مسئولان به خصوص سپاه در این زمینه شد.
مبتکر بهمئی به عنوان بهترین طراح لوگوی شرکت تهران جنوب انتخاب شد+تصاویر
یکی ازجوانان هنرمند،مبتکروبااستعدادشهرستان بهمئ به عنوان بهترین طراح شرکت تهران جنوب انتخاب ومعرفی شد.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی
به همت اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی خبر داد:
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی گفت:بعد از ماه ها پیگیری اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران بهمئی وضعیت زمین جامعه ایثار گری شهرستان بهمئی تعیین و بعد از انجام قرعه کشی به افراد واجد شرایط اهدا شد.
تحقق اقتصاد مقاومتی ،همت کارآفرینان و حمایت دولتمردان را می طلبد
به‏ مناسبت روز كارآفريني و آموزش‏ هاي فني و حرفه‏ ای:
با توجه به اوضاع اقتصادی کشور،رشد فزاینده علمی و تجربه حاصل از چندین سال تحریم ،راه حل توسعه اقتصادی کشور از اقتصاد مقاومتی می گذرد و کلید آن در دست کارآفرینان مردمی است که باید مورد حمایت دولمتردان قرار گیرند.
امام جمعه لیکک
امام جمعه شهر لیکک:
امام جمعه شهر لیکک گفت:متن پیش نویس کنونی مذاکرات ماحصل زحمات فراوانی است و هر چند بندهایی از آن به ضرر ماست اما قاطعانه از آن حمایت می کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی :
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت:یکی از گل هایی که ما زدیم آفساید بود ،چرا که بخشی از تحریم ها به خصوص در بخش نظامی لغو نشدند و برخی دیگر هم محدود و قابل برگشت هستند و به این خاطر ما می گوییم گلهایی که ما زدیم آفساید بود.
حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی
امام جمعه شهر لیکک:
امام جمعه شهر لیکک در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات,هیئت امنای مساجد،فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت شهرستان بهمئی گفت:باید مساجد برنامه محور بوده و مشارکت مردمی در آنها پررنگ باشد.
عشایر کوه سیاه بهمئی و لنده
کمبود علوفه در مناطق گرمسیری و کمبود آب در مناطق سردسیری این روزها فشار مضاعفی بر عشایر طوایف طیبی و بهمئی در شهرستان لنده آورده است تا با رنج و سختی دام های خود را به چشمه های کم آب برسانند و از طرف دیگر استفاده بی رویه ای از مراتع و جنگلها داشته باشند.
سید حسن اسعدی خوب
کارشناس ارشد توسعه:
آیا کسی که صاف ، ساده ،یکرنگ ، صادق و درستکار است، عقب مانده است، اما کسی که سگ آغوش میکند و یا عینک دودی روی چشم سگ و خرگوشش گذاشته و داخل خیابان میگردد، آن یک فرد بافرهنگ است؟؟!!
درمان قطعی آنفلوانزای مرغی
برای اولین بار در جهان:
فرمول پیچیده درمان قطعی بیماری آنفلوانزای مرغی توسط تیم تحقیقاتی شهرستان بهمئی متشکل از سه بسیجی جوان کشف شد .
عکس عباس مشیری
فعال برتر فرهنگی شهرستان بهمئی:
فعال برتر فرهنگی شهرستان بهمئی گفت:شادی توأم با ابتذال را در روحیه جوان ایرانی جایگاهی ندارد و معیار سنجش جوان ایرانی فرهنگ داخلی است و با مشاهده حضور جوانان ایرانی در تمامی برنامه های مذهبی و ملی نشاد وشادابی آنان قابل درک است.

نظرسنجی

به چه میزان از عملکرد فرماندار بهمئی در یک سال گذشته رضایت دارید؟

وبلاگستان