گزارش تصویری

پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
سایت خبری آفتاب جنوب
َفیس بوک فارسی
عصر جهان
آخرین اخبار آوای ماغر در اندروید
عشاق محمد
امید نیوز

آخرین عناوین

  • فکت شیت ایرانی
    در مراسم تجلیل از خانواده شهدای هسته ای کشور از گزاره برگ مردمی ملت ایران ( فکت شیت) برای مذاکرات هسته ای که خطاب به مردم جهان و تیم مذاکره کننده است، رونمایی شد.
  • امام جمعه بهمئی در واکنشی تند به گرانی بنزین عنوان کرد:
    امام جمعه بهمئی در واکنشی تند به گرانی بنزین عنوان کرد:
    امام جمعه شهر لیکک با انتقاد شدید از گرانی یکباره بنزین توسط دولتمردان ،این حرکت دولت را خلاف شعار همدلی و همزبانی ملت و دولت دانست.

اخبار شهرستان

امام جمعه بهمئی در واکنشی تند به گرانی بنزین عنوان کرد:
امام جمعه بهمئی در واکنشی تند به گرانی بنزین عنوان کرد:
امام جمعه شهر لیکک با انتقاد شدید از گرانی یکباره بنزین توسط دولتمردان ،این حرکت دولت را خلاف شعار همدلی و همزبانی ملت و دولت دانست.
جشنواره بومی عشایر کهگیلویه و بویراحمد
آوای ماغر:هرچند برگزاری جشنواره های بومی و محلی عشایری با حضور استان های مختلف کشور در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد اقدامی ارزشمند برای آشنایی نسل جدید با فرهنگ غنی و آداب رسوم عشایر ایران زمین به شمار می رود اما برخی بدعت ها در روند برگزاری رسالت اصلی این جشنواره ها را خدشه دار می کند.
سوگواره شعر در سوگ آفتاب
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی خبر داد:
آوای ماغر :شهرستان بهمئی میزبان سومین دوره سوگواره استانی شعر در سوگ آفتاب ویژه بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) است.
جلال دارش
مسئول هیئتهای مذهبی استان کهگیلویه وبویراحمد:
مسئول هیئتهای مذهبی استان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک اعیاد شعبانیه ،واگذاری فعالیت های فرهنگی - مذهبی را به مردم دارای اثربخشی بیشتر دانست.
نمازی
کارشناس فقه بازار بهمئی عنوان کرد؛
کارشناس ارشد الهیات و فقه اسلامی در نشست فقه بازار این شهرستان به باید ها و نباید های تجارت اشاره کرد و گفت: بسیاری از کالاها به خاطر اینکه غیر از آن چیزی هستند که ما قصد خرید آنها را داریم،مصداق غش در معامله هستند که نمونه آن بیشتر برنج های وارداتی به کشور ماست.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی
در پی درگذشت مادر شهید جهان نژادیان:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی با ارسال پیامی به این سایت خبری،درگذشت مادر شهید جهان نژادیان را به خانواده شهید تسلیت گفت.
مادر شهید محمدرضا جهان نژادیان
لحظاتی پیش مادر شهید محمدرضا جهان نژادیان دار فانی را وداع گفت.
شب شعر و خاطره گویی سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر
بمناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر:
دو شعر زیر توسط دو نفر از شاعران توانمند شهرستان بهمئی با موضوع خرمشهر در مراسم شب شعر و خاطره گویی بمناسبت سالروز فتح حماسی خرمشهر سروده شدند.
شب شعر و خاطره گویی سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر
بمناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر:
مراسم شب شعر و خاطره گویی سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر در شهر لیکک برگزار شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی :
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با تبریک سالروز فتح خرمشهر گفت:حوزه فرهنگ ،هنر و رسانه در دوران قبل و بعد از دفاع مقدس نقش مهم و ارزنده ای دارد و در این زمینه نیاز به هنرمندانی از جنس شهید آوینی است.
فرماندار بهمئی
فرماندار بهمئی:
فرماندار بهمئی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بهمئی گفت: هر گونه اقدام علیه ایران را کوبنده و با اقتدار پاسخ می دهیم و ما همان حماسه سازان خرمشهریم.
حماسه خرمشهر
بمناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر:
بمناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر از دست رژیم غاصب بعث عراق صبح امروز مراسم صبحگاه مشترکی بین نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهمئی در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.
پیام تقدیر خانواده مرحوم حاج محمد علی خوب نژادیان از ایل بهمئی
در پی درگذشت یکی از بزرگان ایل بهمئی صادر شد:
در پی درگذشت یکی از بزرگان خاندان ایل بهمئی متن پیامی از طرف خانواده وی جهت تقدیر از مردم و شرکت کنندگان در این مراسم سوگواری به دفتر سایت خبری ارسال شد.
محسن افروزی
رئیس اداره منابع آب شهرستان بهمئی:
رئیس اداره منابع آب شهرستان بهمئی مهم ترین پروژه این اداره و شرکت آب منطقه ای استان کهکیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی را آب رسانی به شهر لیکک از سد کوثر عنوان کرد و گفت: تکمیل این پروژه نیاز به اعتبار 100 میلیارد تومانی دارد.
نماینده مردم بهمئی در مجلس
نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی مطالبه بیمارستان مردم بهمئی از مسئولان را یک مطالبه به حق عنوان کرد و گفت: با جدیت کامل پیگیری تسریع در روند اجرای بیمارستان 35 تخت خوابی بهمئی هستم و جهت جذب بودجه برای آن تلاش می کنم.

نظرسنجی

به چه میزان از عملکرد فرماندار بهمئی در یک سال گذشته رضایت دارید؟