پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
سایت خبری آفتاب جنوب
َفیس بوک فارسی
عصر جهان
آخرین اخبار آوای ماغر در اندروید
عشاق محمد
امید نیوز

آخرین عناوین

اخبار شهرستان

کاریکاتور آل سعود و آمریکا
دوستی دیرینه آمریکا و آل سعود بر هیچ کس پوشیده نیست و این امر تا جایی پیش می رود که از عربستانی که داعیه خادم کعبه می کند ،رژیمی کودک کش،خبیث و برادر کش می سازد.
سلامت و بهداشت
بمناسبت گرامیداشت هفته سلامت:
بمناسبت هفته سلامت،شبکه بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی شهرستان بهمئی بهون سلامت را در شهر لیکک راه اندازی کرد.
ورزشگاه شهید فتاحی یاسوج
کارشناس ارشد علوم سیاسی عنوان کرد:
یک کارشناس ارشد علوم سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سایت خبری آوای ماغر،حذف نام شهدا را از نام اماکن و معابر عمومی دارای پیامدمنفی برای جامعه دانست و گفت:این حرکت به نوعی مقابله با ارزش های اسلامی بوده که مورد قبول مردم نیست.
یادواره شهدای هسته ای
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گچساران از برگزاری اولین یادواره شهدای هسته ای با محوریت شهید مصطفی احمدی روشن در این شهرستان خبر داد.
عکس نوبخت
سفر دو روزه محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور به یاسوج و دنا با حاشیه های جالب توجهی همراه بود.
عکس همایش پیاده دروی در گرد و غبار
با وجود گرد و غبار غلیظ در بهمئی برگزار شد:
در حالی همایش پیاده روی خانواده هفته سلامت در شهر لیکک برگزار شد که آسمان این شهر پر از گرد و غبار غلیظ بود.
دومین جشنواره ورزشی کمیته امداد امام خمینی
به میزبانی شهرستان بهمئی صورت گرفت:
دومین جشنواره ورزشی مجتمع های فرهنگی-تربیتی کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی شهرستان بهمئی با قهرمانی تیم یاسوج پایان یافت.
عکس امام جمعه شهر لیککک
امام جمعه شهر لیکک:
امام جمعه شهر لیکک با اشاره به توافق کشورهای غربی در روزهای اخیر علیه ایران گفت: با وحدت شومی که در روزهای اخیر صورت گرفت ،بی اعتمادی آمریکا و تایید فرمایشات رهبری در این زمینه ثابت شد.
جشنواره ورزشی
رئیس کميته امداد امام خميني (ره) شهرستان بهمئی خبر داد:
رئیس کميته امداد امام خميني (ره) شهرستان بهمئی از برگزاری دومین جشنواره ورزشی مجتمع های فرهنگی - تربیتی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی شهرستان بهمئی خبر داد..
تجمع فرهنگیان شهرستان بهمئی درب مرکز آموزش و پرورش این شهرستان+خواسته های فرهنگیان
ظهر امروز رخ داد:
فرهنگیان شهرستان بهمئی ظهر امروز در محل درب ورودی مرکز آموزش و پرورش این شهرستان تجمع کردند و خواهان رسیدگی به وضعیت این قشر از جامعه شدند.
تفکیک جنسیت در مدارس غرب
مسئول پایگاه بسیج علوم انسانی دانشگاه شیراز:
مسئولان مدارس اين کشورها معتقدند؛ هنگامي که دختران و پسران در يک محيط درس بخوانند زمينه تحريک جنسي و آلودگي هاي اخلاقي فراهم مي گردد واين مسائل طبعا، دانش آموزان را از جديت در تحصيل و تحقيق باز مي دارد و موجب استهکاک قواي آنان شده و همچنين راندمان علمي آنان را کاهش مي دهد.
عکس توهین شهرداری لیکک
خبرنگار صبح زاگرس در لیکک:
شهردار لیکک صبح امروز در پی اعتراض مردم شهر لیکک به خبرنگار صبح زاگرس اهانت کرد به طوری که در حرکتی تاسف بار دوربین و رکورد این خبرنگار را از دستش گرفت و به زمین زد.
عکس شهرداری لیکک
صبح امروز در شهرستان بهمئی رخ داد:
شهردار شهر لیکک صبح امروز در اعتراض مردم منطقه حوزه آب ریز این شهر در حرکتی تاسف بار اقدام به پرتاب کردن دوربین و رکوردر خبرنگار این پایگاه خبری کرد.
عکس امام جمعه شهر لیککک
امام جمعه شهر لیکک:
امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز به موضع حکیمانه رهبری در مواجهه با بیانیه لوزان اشاره کرد و گفت:مقام معظم رهبری دغدغه هایی دارد که باید مد نظر تیم مذاکره کننده ما قرار گیرند.
عکس ویسی نژاد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهمئی با تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن ،گفت: با انتخاب نام نیکو برای فرزندان سبک زندگی اسلامی را ترویج کنیم و باعث شفاعت آنان توسط اهل بیت (علیهم ‏السلام)شویم.

نظرسنجی

به چه میزان از عملکرد فرماندار بهمئی در یک سال گذشته رضایت دارید؟