بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

آخرین عناوین

اخبار ویژه

عناوین ویژه

یادداشت روز صبح زاگرس:
اگربه رسانه های استانی در این چند روز دقت کرده باشید مسئله ای که جلب توجه می کند وتعجب برانگیز است حجم انبوهی از یادداشت هاست که له یا علیه کاندیداها در طول روز منتشر می شود واز آن عجیب تر کامنت ها ونظراتی است که کاملأ سازمان دهی شده ذیل این مطالب جای می گیرند.
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس خبر داد
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح کرامت معلمان در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
در 8 ماهه امسال صورت گرفت
رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از اجرایی شدن 492 پروژه اقتصاد مقاومتی در هشت ماهه سال جاری در استان خبر داد.
مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعاون روستایی استان با کمبود نیرو مواجه است و با وجود 97 پست سازمانی تنها 45 پست در این اداره کل فعال است.
ارسال به دوستان پنجم آذرماه صورت می‌گیرد
فرمانده ناحیه عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجمع بزرگ جامعه بسیج عشایری استان پنجم آذرماه برگزار می‌شود.
رئیس هیبئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از استان‌های خوب در زمینه همکاری برای برگزاری اولین فستیوال ملی فوتبال پایه دختران بودیم که فدراسیون فوتبال از این حضور قدردانی به عمل آورد.
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیاز است کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه در خصوص مشکلات تک‌فرزندی در خانواده‌ها و فرهنگ‌سازی افزایش نرخ باروری برگزار شود.
نماینده مردم شهرستان کهگیلویه در مجلس :
حجت الاسلام بزرگواری گفت: متاسفانه دانشگاه های ما تنها تولید کننده مدرک هستند و کسی به فکر کارآفرینی نیست.
وزیر کار در گچساران مطرح کرد:
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: کارت اعتباری خرید کالای بازنشستگان دایمی می شود.
ستاد دانشگاه تهران و «غلام‌محمد زارعی» نماینده مردم بویراحمد ودنا شب گذشته از طریق تماس تلفنی در گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو پیرامون طرح وام 25 میلیون تومانی خرید خودرو به گفت وگو پرداختند.
رییس دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد:
رییس دفتر نظارت شورای نگهبان در کهگیلویه و بویراحمد گفت: صبح زاگرس به دور از هر گونه حرکت جانبدارانه در زمینه ایجاد روشنگری در جامعه بسیار فعال بوده است.
مدیرکل حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرکل حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: 11 هزار و 873 نفر از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت می‌کنند.
کارشناس ورزشی در سمنیار نقش ورزش درسلامت بانوان عنوان کرد؛
یک کارشناس ورزشی با اشاره به لرزوم ارتقای سلامت بانوان گفت:بانوان ما با استفاده از فرهنگ غلط غرب و پوشیدن ساپورت و کفش پاشنه بلند سلامت خود را به خطر می اندازند.
به بهانه سخنرانی هادی خامنه ای در جمع اصلاح طلبان بهمئی؛
افرادی که خود را پیرو خط امام (ره) می دانند و در عمل از سران فتنه حمایت کرده و با حرکات و سخنان خود جایگاه ولایت فقیه را زیر سوال می برند،بسیار بدتر از کسانی هستند که مستقیما امام و راه امام را قبول ندارند .
به بهانه برگزاری جشن شادی نامتعارف در ایام مصیبت ائمه؛
مسلمان واقعی در ایام شادی اهل بیت شاد و در ایام مصیب آنان اندوهگین است و باید به عنوان مروج فرهنگ اسلامی و تحقق سبک زندگی اسلامی باید توجه به تقویم اسلامی مد نظر خانواده ها باشد.

نظرسنجی

مشکل اول شهرستان بهمئی را چه می دانید؟