صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

آخرین عناوین

پربحث ترین

عناوین ویژه

فرماندار بهمئی خبر داد؛
فرماندار بهمئي با اشاره به پيشرفت فيزيكي خوب ساختمان بيمارستان اين شهرستان، بهره برداري از اين پروژه را تا پايان سال اعلام كرد.
امام جمعه شهر لیکک:
برای تعطیلی يا تغییر دانشگاه آزاد بهمئی خود مردم تصمیم بايد بگیرند، من نمیگویم تعطیل بشود با نشود اما باید از وضعیت فعلی خارج شود.
يادمان شهداي گمنام شهرستان بهمئي توسط استادكاراني از استان خراسان رضوي در حال ساخت و نصب است.
جاي خالي نخبگان و مهاجرت آنها از شهرستان از موانع توسعه فرهنگي، اجتماعي و سياسي بهمئي است كه دلسوزان بايد با جذب و بكارگيري تفكر آنها، به توسه شهرستان كمك كنند.
در حالي عده اي مدعي بكارگيري نيروي ششم آزمون جوشكاري اداره آبفار بهمئي هستند كه رئيس اين اداره موضوع را رد كرده و مي گويد "هنوز نيتجه آزمون به ما اعلام نشده است."
مديركل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در سفر به بهمئي:
مديركل جهادکشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در بازديد از مجتمع گلخانه ای قلات و سد خاکی ایلی آباد از نزديك در جريان مشكلات اين دو پروژه بزرگ جهاد كشاورزي شهرستان بهمئی قرار گرفت.
جزئيات و حواشي شوراي حفاظت از منابع آب بهمئي:
وابستگی صرف یا حداکثری مصارف مختلف به آب زیرزمینی، لزوم اجرای بی چون و چرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی را در شهرستان دو چندان کرده است.
فرماندار بهمئی در نشست تجليل از خبرنگاران:
فرماندار بهمئي از خبرنگاران اين شهرستان خواست، با كشف حقيقت و انتشار اخبار صحيح از سياه نمايي كه عاملي در القاي نا اميدي است، بپرهيزند.
به همت هيئت مذهبي ميثاق با شهداي بهمئي صورت گرفت؛
هيئت مذهبي ميثاق با شهداي بهمئي در مراسمي به سوگواري شهادت امام جواد(ع) پرداخت.
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي صورت گرفت؛
مراسم تجليل از خبرنگاران شهرستان بهمئي با حضور تعداد انگشت شماري از مسئولان ادارات شهرستان برگزار شد.
رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي خبرداد:
رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي با اشاره به تلاش و پيگيري هاي مكرر خود براي خدمت بهتر به ورزشكاران، مهمترين اقدام خود را تبديل نمايندگي ورزش و جوان بهمئي به اداره عنوان كرد.
دومين نشست شوراي فرهنگ عمومي شهرستان بهمئي با محوريت طرح اوقات فراغت تابستانه و تجليل از خبرنگاران در سالن آمفي تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان برگزار شد.
خطیب جمعه لیکک:
خیلی از سیاسیون زمان ما دقیقا جناب سامری زمان حضرت موسی هستند که با اعمال و رفتار خود مردم را از دین خدا بدر می کنند.
بعد از کمبود سهميه فرزندان بهمئي در آزمون سراسري سازمان سنجش صورت گرفت؛
تعدادي از والدين كنكوري هاي شهرستان بهمئي در اعتراض به كمبود سهميه تربيت معلم در اين شهرستان در دو نقطه از شهر ليكك تجمع كردند.

نظرسنجی

بهترين راه حل مشكلات اقتصادي كشور چيست؟