صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

6. آذر 1399 - 21:19
کد مطلب: 73928
اهالی یکی از محله های شهر لیکک از بی توجهی چند ساله به درخواست پاکسازی معابر عمومی گلایه کردند.

به گزارش آوای ماغر؛تعدادی از اهالی محله های حد فاصل دو خیابان طالقانی و سی متری به طرف دبیرستان شهید ستمی در شهر لیکک از تجمع نخاله های ساختمای و انسداد معابر عمومی گلایه کردند.

 

یکی از این شهروندان به خبرنگار ما گفت:نزدیک به دوسال است که برای پاکسازی نخاله های ساختمانی وآشغال های روبروی منزلم با نوشتن نامه و امضای جمعی از ساکنین محله به شهرداری مراجعه کردیم، اما هنوز اقدامی نشده است.

وی با بیان اینکه برای پاکسازی همیشه وعده این هفته وآن هفته می دهند، گفت:حتی دیروز هم دسته جمعی رفتیم اما اقدامی نشد.

شهروند دیگر ساکن این محله با اشاره به شرایط کنونی کرونایی، گفت: حداقل مسئولان  به خاطر پروتکل های بهداشتی که شده مشکل را حل کنند.

وی گفت: بوی بد  جدول و لجنها  خیلی آزار دهنده است و می تواند مستعد بیماری به خصوص برای کودکان محله باشد، ضمن اینکه  در تردد خودروها هم مشکل ایجاده شده است .

شهروند دیگری از این محله با اشاره به لزوم پاکسازی نخاله ها که به یک سد معبر تبدیل شده است،گفت:بخشی از جدول کشی به طور کامل مسدود است و با توجه به فصل بارندگی لجن و روان آب ها به جای هدایت به سمت شبکه فاضلاب شهری به سمت منازل مسکونی ما سرازیر می شود که هم خطر آبگرفتگی معابر و هم خطرات بهداشت و سلامت را در پی دارد.

این اهالی از شهرداری و شورای شهر لیکک خواستند نسبت به جمع آوری نخاله های و بازگشایی معابر عمومی در این حوزه از شهر اقدام کنند.

تصاویر تکمیلی خبر:

 

انتهای پیام/خبرنگار:داود طلوعی مطلق

نظرات کاربران

آخرین عناوین