صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

24. آذر 1397 - 10:47
کد مطلب: 72747
مسئول یکی از نانوایی های قدیمی شهر لیکک مدعی است که به دلیل حذف اجباری سهمیه آرد دولتی توسط مسئولان شهرستان،بیش از یکماه نانوایی خود را تعطیل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛مسئول یکی از نانوایی های قدیمی شهر لیکک مدعی است که به دلیل حذف اجباری سهمیه آرد دولتی توسط مسئولان شهرستان،بیش از یکماه نانوایی خود را تعطیل کرده است.

ویسعلی داستان در زمان دفاع مقدس دارای یک فرزند بود که در عملیات والفجر هشت به شهادت رسید و پیکر مطهرش مدت ۱۷ سال در ام القصر زیر خاک مدفون بود تا اینکه پیکر این نوجوان ۱۴ ساله در سال ۷۷ به رغم کور شدن چشمان مادر و خم شدن کمر پدر به آغوش خانواده بازگشت .

پدر شهید داستان در زمینه قطع سهمیه آرد دولتی واحد نانوایی خود به خبرنگار ما گفت:بنده دارای دو فرزند تحصیل کرده بیکار و یک باب نانوایی بودم که تنها درآمد ما با همین نانوایی تامین می شد اما در حال حاضر به دلیل قطع سهمیه آرد و نداشتن توان خرید آرد آزاد،درب آن را بستم.

 وی افزود:اگر سهمیه دولتی آرد همه نانوایی ها قطع شود، بنده هیچگاه اعتراضی ندارم اما با وجود برقراری سهمیه آرد بقیه نانوایی ها، سهمیه ما قطع شد و بیش از یکماه است که اعتراضات بنده چاره ساز نیست.

پدر شهید داستان گفت: بنده با حدود هشتاد سال سن، دارای ۵ دختر و دو پسر بیکار هستم ؛پسر بزرگ من حدود یک سال است که ازدواج کرده و دارای مدرک مهندسی شیمی است و در حال حاضر بیکار است .

وی افزود: ما در طی این سالها یک نانوایی داشتیم که به همراه پسرم خرج خانواده را هرچند ناچیز اما تامین می کردیم اما سهمیه آرد ما که جزو نانوایی های قدیمی شهر بودم را حذف کردند و تنها منبع درآمد من را هم گرفتند و به من گفتند برو آرد آزاد بگیر و  کار کن.

پدر شهید داستان با بیان اینکه توان خرید و کار کردن آرد آزاد را ندارم،گفت: از استاندار و نماینده مجلس انتظار دارم با پیگیری وضعیت ما و اشتغال پسر تحصیل کرده ام، به خانواده بنده کمک کنند.

 

 
 

در پایان گزارش کلیپ اظهارات این پدر شهید را مشاهده کنید:

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها