صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

19. آذر 1397 - 10:12
کد مطلب: 72741
پروژه 4بانده کردن جاده لیکک به امیرحاضر به طول 10 کیلومتر در سال 90 کلنگ زنی شد اما بعد از گذشت نزدیک به 8 سال، همچنان مرحله دوم آن تکمیل نشده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ بخش زیادی از زیرسازی فاز دوم پروژه چهار خطه کردن محور لیکک به بهبهان بر اثر بارندگی های اخیر و فرسایشی شدن پروژه، تخریب شد.

فرماندار بهمئی  که شهریور ماه سال گذشته در اولين روز كاري خود پروژه 10 کیلومتری چهاربانده کردن محور لیکک به امیرحاضر را یکی از ضروری ترین نیازهای شهرستان دانست،  از اجرای فاز دوم آن خبر داد و افزود:این پروژه با اعتبار95میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180 و ملی تکمیل می شود.

حکمت اله سنایی گفت : طول اصلی اين مسیر برای انجام عملیات بهسازی 10 کیلومتر است كه 5 کیلومتر آن به عنوان باند اول(شهریورماه94) به بهره برداری رسید و باقیمانده محور نیز به طول 5 کیلومتر در حال اجراست.

هر چند فرماندار بهمئی در مصاحبه های خود(آغاز عمليات مرحله دوم چهارخطه محور شهرستان بهمئي به بهبهان بعد از 3 ماه تعطيلي )جوانب احتیاط را رعایت کرد و گفت:در صورت تامين اعتبار، حداکثر تا دهه فجر امسال (96)به بهره برداری می رسد اما رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان در مصاحبه ای با آوای ماغر(بهره برداری از باند دوم جاده لیکک به بهبهان در هفته دولت سال آینده )بهره برداری از پروژه را در هفته دولت امسال(97) اعلام کرد که هیچکدام از این وعده ها تاکنون محقق نشده است.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر؛پروژه 4بانده کردن جاده لیکک به امیرحاضر به طول 10 کیلومتر در سال 90 کلنگ زنی شد اما بعد از گذشت نزدیک به 8 سال، همچنان مرحله دوم آن تکمیل نشده است.

با توجه به اینکه اهمیت پروژه 4 بانده کردن محور لیکک به بهبهان برای همه مردم و مسئولان شهرستان امری بدیهی است، از فرمانداری،نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی و مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان انتظار داریم اجازه ندهند این پروژه بیش از گذشته فرسایشی شود و با تامین اعتبار هر چه سریعتر آن را به مرحله بهره برداری برسانند.

 
 
 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

تا 3سال اینده نگران نباش

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها