صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. آبان 1397 - 14:01
کد مطلب: 72688
اهالی شهرک امام خمینی بهمئی از اختلال شبکه های مخابراتی گلایه کردند و خواهان پیگیری مسئولان در این زمینه شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛شهرک امام خمینی از توابع بخش مرکزی شهرستان بهمئی با جمعتی نزدیک به 2000 نفر با اختلال شدید شبکه های مخابراتی همراه است.

اهالی این شهرک با انتقاد از مسئولان، خواهان رسیدگی هر چه سریعتر موضوع و رفع اختلال شدند.

یکی از شهروندان شهرک امام خمینی در این راستا گفت: تا چند سال قبل شهرک ما از شبکه تلفن ثابت برخوردار بود که متاسفانه به بهانه راه اندازی موبایل روستا کلیه شبکه تلفن ثابت شهرک جمع آوری شد.

شهروند دیگری گفت: با وجود اینکه در کمتر از 5 کیلومتری شهر لیکک واقع هستیم اما در منزل ما اصلا آنتن موبایل بالا نمیاد و باید به سختی و چرخش به اطراف به دنبال شبکه بگردیم.

یکی دیگر از اهالی این شهرک با اشاره به اینکه با وجود کارت های عابربانکی کسی پول در جیب خود نمی گذارد، گفت: بنده فروشگاه دارم اما با توجه به اینکه تلفن ثابت ما جمع آوری شد و شبکه موبایل هم به درستی کار نمی کند، نمی توانیم از کارتخوان استفاده کنم که این کار تاثیر منفی بر میزان فروش و درآمد بنده دارد.

دیگر شهروند این شهروند با انتقاد از بی توجهی مسئولان مخابراتی، گفت:بیشتر اوقات در نقاطی که آنتن ضعیف وجود دارد هم شبکه به صورت اتوماتیک رومینگ می شود که برای شهروندانی که اطلاع کافی ندارند، هزینه اضافی دارد ؛باتوجه به وضعیت نابسامان شبکه مخابراتی در شهرک گچ بلند، مسئولان باید هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات ما اقدام کنند.

با توجه به اینکه شهرک امام خمینی در نزدیکی مرکز شهرستان واقع شده و دچار اختلال شدید مخابراتی است، مسئولان باید در راستای ارتقای زیرساخت ها وتقویت سیستم مخابراتی این شهرک پرجمعیت چاره اندیشی کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها