صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

10. مهر 1397 - 18:25
کد مطلب: 72627
پروژه تعریض و تعمیر ورودی شهر لیکک از سمت روستای سید صفی تا اداره برق ماه هاست که تعطیل است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛پروژه تعریض و تعمیر ورودی شهر لیکک از سمت روستای سید صفی تا اداره برق ماه ها تعطیل است.

این در حالی است که اعتبار پروژه مذکور جزو اعتبارات حوزه نفتی اداره کل راه و شهرسازی تعریف شده و قرار بود پیمانکار آن بعد از هر ارائه صورت وضعیت مطالبات خود را دریافت کند اما کمبود امکانات، مشغله کاری پیمانکار و بی توجهی مسئولان راه و شهرسازی باعث شد تا شاهد تعطیلی این پروژه باشیم.

عدل هاشمی پور، نماینده مردم بهمئی در مجلس شورای اسلامی بارها بر ضعف پیمانکاران حوزه راه و شهرسازی به خصوص در شهرستان بهمئی تاکید کرد و در مورد پیمانکار همین پروژه که پیمان زیرسازی و آسفالت 22روستای شهرستان را عهده دار است، گفت: پیمانکاری که از خود حتی یک بیل دستی هم ندارد، چرا به او اجازه کار می دهند و در چنین شرایطی چرا خلع ید نمی شود؟

این پروژه نزدیک به دو سال است که جزو پروژه های این پیمانکار تعریف و کلنگ زنی شده اما تا تابستان امسال هیچ عملیاتی روی آن انجام نداد و بعد از داد و فریاد ها و اعتراضات نماینده مجلس بخشی از زیرسازی را آغاز کرد و اکنون هم پروژه به دلایل نامعلوم تعطیل می باشد.

این جاده تنها ورودی کلیه روستاهای بهمئی به جز حوزه کفشکنان به مرکز شهرستان بوده و در بیشتر ایام دارای بار ترافیکی می باشد.

این جاده باریک که در حالت قبل از شروع پروژه دارای شیب تند، پرتگاه خطرناک، زاویه دید کم در چند نقطه بود، اکنون با شانه های خالی عاملی خطرناک برای رانندگی و به نوعی بازی با جان مردم شهرستان می باشد.

مسئولان شهرستان بهمئی باید هر چه سریع تر نسبت به فعال سازی این پروژه اقدام کرده و با توجه به اینکه در آستانه فصل بارندگی هستیم، مراقب عواقب خطرناک این نقطه حادثه خیز باشند.

تصاویر بیشتر:

انتهای پیام/

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها