صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

5. مهر 1397 - 9:18
کد مطلب: 72608
در سایه بی توجهی مسئولان بهمئی تنها نانوایی شهرک مسکن مهر شهرستان تبدیل به انبار ایزوگام شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ شهرک مسکن مهر شهرستان بهمئی با وجود گذشت یک دهه از عمر خود همچنان بدون نانوایی می باشد که این موضوع اهالی مسکن مهر را به گلایه و انتقاد از مسئولان واداشت.

یکی از شهروندان شهرک مسکن مهر لیکک با تقدیر از همکاری ادارات در تسهیل واگذاری انشعابات آب،برق و گاز ساختان نانوایی، گفت:متاسفانه به دلایل نامعلوم هنوز صاحب امتیاز نانوایی اقدام به خرید و نصب دستگاه های خود نکرده است و ما مجبوریم برای خرید نان به شهر لیکک مراجعه کنیم.

وی افزود:برای خرید نان از شهر لیکک باید 4هزار تومان هزینه آژانس پرداخت کنیم و به طور میانگین برای 16قرص نان لواش 2هزار تومان پرداخت می کنیم ؛در مجموع هر قرص نان برای خانواری از ما که وسیله نقلیه ندارد، بیش از 350تومان هزینه دارد.

این شهروند با اعلام نارضایتی از عدم راه اندازی نانوایی شهرک، گفت: بیشتر اهالی ساکن در شهرک مسکن مهر لیکک افرادی فقیر و بی بضاعت هستند و توان تامین این همه هزینه برای تامین قوت روزانه خود را ندارند که انتظار داریم مسئولان شهرستان نسبت به برطرف کردن موانع راه اندازی نانوایی، مردم را یاری کنند.

شهروند دیگر مسکن مهر بهمئی با گلایه از عدم نظارت مسئولان شهرستان، گفت: ساختمان نانوایی ما در حال حاضر انبار ایزوگام است و هیچ کس پیگیر این موضوع نیست که مردم فقیری اینجا زندگی می کنند و نیاز به حداقل امکاناتی مانند نانوایی دارند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بهمئی در این راستا به خبرنگار آوای ماغر گفت:امتیاز احداث نانوایی شهرک مسکن مهر سالها پیش واگذار شده است، قرار بود به این نانوایی سهمیه آرد دولتی پرداخت شود اما پرداخت نشد و این نانوایی تاکنون راه اندازی نشده است.

محمد درخشان با تاکید بر لزوم پیگیری این مشکل شهروندان، گفت:با توجه به شرایط موجود ما بررسی می کنیم و در صورتی که شخص صاحب امتیاز اقدام به راه اندازی این واحد صنفی نکند، در اسرع وقت امتیاز به شخصی دیگر واگذار می شود تا مشکل شهروندان ساکن مسکن مهر ما برطرف شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها