صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

1. ارديبهشت 1397 - 18:45
کد مطلب: 72281
ساختمان مجتمع اداری شهرستان بهمئی با وجود اینکه در نواحی مرکزی شهر لیکک می باشد اما در سایه بی تدبیری مسئولان و نداشتن متولی مشخص در وضعیت نابسامانی است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ساختمان مجتمع اداری شهرستان بهمئی با وجود اینکه در نواحی مرکزی شهر لیکک می باشد اما در سایه بی تدبیری مسئولان و نداشتن متولی مشخص در وضعیت نابسامانی است.

سردر و درب ورودی این ساختمان که تعدادی از ادارات و نهادهای اصلی شهرستان بهمئی در آن مستقر هستند، در گوشه ای از حیاط آن به حال خود رها شده و نبود روشنایی محیط آن در شب مشکلات زیادی را به وجود آورده است .

سیستم برق کشی به خصوص ساختمان مرکزی کنتور و کابل های ورودی به صورت غیر استاندارند نصب شده است که خطربرق گرفتگی در کمین ارباب رجوع این مجتمع اداری به خصوص کودکان می باشد.

وجود زباله های مختلف و نبود روشنایی کافی در این مجتمع اداری، محل امنی برای سگ های ولگرد ساخته است که حتی مردم در طول روز شاهد جولان این سگها هستند و خطر حمله سگها و بیماری را در پی دارد.

 

در سالهای گذشته ارسلان عرب پور، مدیر سابق صندوق کار آفرینی امید شهرستان تلاشهای زیادی برای ساماندهی وضعیت این ساختمان اداری داشته و حتی یک دستگاه آبسردکن با سیستم تصفیه و دو درب در سالن ورودی و خروجی آن نصب کرد اما بعد از رفتن این مدیر اوضاع به حالت قبل برگشت و همچنان شاهد نابسامانی این محیط اداری در مرکز شهرستان هستیم.

از مسئولان شهرستان بهمئی، به خصوص مدیران اداراتی که در این مجتمع اداری ساکن هستنتد انتظار می رود با تعامل و همدلی ساختمان را به حالت مطلوب و در خور شأن ارباب رجوع برگردانند.

تصاویر بیشتر:

 
 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

باسلام وخسته نباشید متاسفانه هیچ مدیری در مجتمع اداری وجود ندارد که قصد سروسامان دادن داشته باشد وبرای شهرستان بهمئی این وضعیت مجتمع اداری بسیار زشت وزننده هست لذا ضمن تشکر اززحمات مدیر سابق صندوق آقای عرب پور انتظار میرود توسط ادارات وشهرداری هرچه سریعتر رسیدگی کامل صورت پذیرد./

نظرات کاربران

آخرین عناوین