صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

26. فروردين 1397 - 23:10
کد مطلب: 72270
پل روستاي پشت تاوه بهمئي بعد از سالها تخريب همچنان نيمه كاره رها شده است.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛ مردم شهرستان بهمئي سيل پاييز سال 90 شهرستان هاي بهمئي و بهبهان را هنوز به ياد دارند، سيلي كه در آن خسارات زياد مالي به مردم وارد شد و حتي نزديك به 10 نفر در آن حادثه جان خود را از دست دادند.

مردم روستاي شهيد پرور بهمئي بر اثر آن سيل خانمان سوز در كنار خسارتهاي فراوان كشاورزي، پل ارتباطي خود را از دست دادند.

در گرماگرم سركشي هاي مسئولان استاني، منطقه اي و كشوري قول هاي زيادي مبني بر جبران خسارات ناشي از سيل به مردم سيل زده داده شد ؛هر چند يك سال بعد از وقوع سيل كار بازسازي آغاز شد اما بعد از گذشت سالها  همچنان شاهد نيمه كاره رها شدن پل ارتباطي روستاي پشت تاوه هستيم.

روستاي پشت تاوه از توابع بخش مركزي شهرستان بهمئي است كه مردم ولايتمدار و انقلابي آن 4 شهيد والامقام تقديم انقلاب كردند اما با تخريب پل روستا بر اثر سيل و قطع راه ارتباطي، اين مردم با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم مي كنند.

فرماندار اسبق بهمئي و از فرزندان اين روستا در گفت و گو با خبرنگار آواي ماغر از قطع ارتباط چند ساله جاده روستاي پشت تاوه گلايه كرد و گفت: در سالهاي گذشته براي اين پروژه اعتباراتي در نظر گرفته شد اما بودجه مصوب شده تخصيص داده نشد و اين پروژه حياتي براي مردم روستا همچنان به دليل كمبود اعتبار نيمه كاره رها شده است.

حمداله مبشري با بيان اينكه روستاي پشت تاوه در دامنه كوه حاتم قرار دارد كه تيم هاي كوه نوردي، ورزشكاران و طبيعت دوستان از اين مسير براي صعود به قله هاي كوه استفاده مي كنند، افزود: در صورت تامين اعتبار و احداث پل، اين جاده محل تردد كوهنوردان و ورزشكاران مي شود و رونق دوچنداني به روستا باز مي گردد.

تصاوير بيشتر:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها