نمایش 1 - 10 از 109
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
به بهانه مهرماه؛
بازار شهرستان بهمئی به طور کامل در انحصار کالاهای چینی است، اگر کالای ایرانی هم در فروشگاهی یافت شود به درخواست خریدار قابل دریافت است؛چراکه این کالاها در گوشه ای غیر از ویترین هستند.
رئيس اداره امور عشاير بهمئي خبر داد:
رئيس اداره امور عشاير بهمئي از احداث منابع ذخيره آب عشاير در مناطق صعب العبور و كم آب شهرستان خبر داد.
در سایه بی توجهی مسئولان صورت گرفت؛
با توجه گذشت یک فصل از قانون ثبت انبار کالاهای اساسی در سامانه کشوری،چرا هنوز این قانون در شهرستان بهمئی عملی نشده است؟
با پشتيباني بسيج سازندگي صورت گرف؛
جوان بهمئي كه با راه اندازي يك واحد توليد پرورش شترمرغ براي 3 نفر به صورت مستقيم اشتغال زايي ايجاد كرد، از چالش ها و دغده هاي پيش روي اين صنعت در شهرستان سخن گفت.
مجری و گوینده خبر گفت: شأن چادر شأن فردی است که آن را به سر می کند؛ بسیاری اوقات انسان ها را از روی پوششی که دارند مورد قضاوت قرار می دهند و چقدر خوب است که ما یاد بگیریم که اجازه ندهیم پوشش ما منجر به قضاوت های نا به جا از سوی افراد مختلف درباره ما بشود.
یک نظارت ساده بر روی تخصیص ارز به مسافران می تواند تا حد زیادی جلوی خروج 1390 میلیارد تومان ارز را از کشور بگیرد؛ در شرایطی که بازی دلالان با ارز می تواند کشور را به وضعیت بحران اقتصادی دچار کند شاید ضرورتی برای تخصیص ارز دولتی به مسافران وجود نداشته باشد.
حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسکر در گفت‌وگوی تفصیلی با میزان:
جت الاسلام قاضی عسکر گفت: زائرانی که در سال ۸۵ با یک میلیون تومان برای حج ثبت نام کردند و تاکنون نامشان در لیست افرادی که خواستار سفرحج بوده اند، قرارنگرفته؛ ارزش پولشان پایین آمده و بر همین مبنا نمی‌توان زائر را مقصر افزایش قیمت دلار دانست. بنابراین دیگران باید از حجاج طلب حلالیت کنند نه اینکه به گفته برخی، حجاج از مردم و مسئولین طلب حلالیت نمایند! چرا که حجاج حق کسی را پایمال نکرده اند.
گزارش تحلیلی؛
درحالی که بیش از ۳ سال از جنگ یمن سپری می شود، رونمایی یگان موشکی نیروهای مسلح این کشور از دستاورد جدید خود یعنی «سکوهای موشکی زیرزمینی» متجاوزان را در اغما فرو برده است.
هیاهو و جنجال آلودگی بنزین های تولید داخل از سوی معاون روحانی در سال 92 شاید بزرگترین آسیب را به این پالایشگاه زد؛ جنجال و ادعایی که هیچ گاه ثابت نشد اما دست های پشت پرده واردات بنزین توسط همسر یکی از معاونان دولت یازدهم نشان داد باز هم ستاره خلیج فارس اسیر بازی های سخت سیاسی شده است.
سالهاست كه كارشناسان برق منطقه اي راهكار جلوگيري از خاموشي و ضعف ولتاژ در منطقه گرمسيري بهمئي را احداث ايستگاه دائم برق مي دانند اما با وجود اولويت دار بودن اين پروژه همچنان مردم شاهد شعارهايي از سوي مسئولان هستند كه عملي نشدند.

صفحه‌ها