نمایش 1 - 10 از 72
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
اعتراض شهروندان مسکن مهر لیکک به کمبود امکانات؛
ساکنین شهرک مسکن مهر لیکک از نبود نانوایی و مسجد و دیگر مشکلات این شهرک گلایه مند بوده و خواهان پیگیری توسط مسئولان هستند.
شهروندان بهمئی از کمبود پزشک متخصص در این شهرستان گلایه کردند و خواهان پیگیری مسئولان استانی و شهرستانی در این زمینه شدند.
کالاهای اساسی مصرف خانوار در شهرستان بهمئی همچنان قیمت رو به رشدی دارد و در ماه مبارک رمضان امسال مردم روزه دار این شهرستان توان خرید پایینی دارند.
هشدار به مسئولان شهرستان بهمئی؛
با توجه به شیوع بیماری تب کریمه در برخی از نقاط کشور، مسئولان شهرستان بهمئی باید نظارت بیشتری بر مراکز ذبح و فروش گوشت قرمز داشته باشند.
خدمات دولت های نهم و یازدهم در 6 بخش به صورت عکس نوشته در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.
در آستانه آخرین ماه های دولتی دیگر؛
در حالی دولت یازدهم در حال گذراندن ماه های پایانی خدمت به مردم است که شهرستان محروم بهمئی همچنان به دلیل کمبود اعتبار دارای پروژه های تعطیل و نیمه کاره زیادی است.
نظرات جالب شهروندان بهمئی در مورد اولین مناظره تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری؛
شهروندان بهمئی در مورد اولین مناظره تلویزیونی نامزدهای ریاست جمهوری نظرات جالبی داشتند که در قالب یک مصاحبه میدانی گردآوری شده است.
یک کارشناس ارشد حفاظت و مرمت ابنیه و بافتهای تاریخی در گزارشی به بی توجهی مسئولان نسبت به آثار ارزشمند و باستانی بهمئی اشاره کرد و خواهان مراقب و مرمت این آثار که سند هویت ایل بهمئی است، شده است.
اظهارات جالب شهروندان بهمئی نسبت به شورای شهر لیکک؛
شهروندان بهمئی در اظهاراتی جالب عملکرد شورای شهر لیکک را نقد کردند.
مهندس برزین زاده مدیر توانمند و پرتلاش اداره برق شهرستان بهمئی امروز طی کنفرانس مطبوعاتی به تشریح عملکرد حوزه تحت مدیریت خود در طول دولت تدبیر و امید پرداختند.

صفحه‌ها