نمایش 1 - 10 از 184
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش خبری
مسئول نمایندگی ولی فقیه شهرستان بهمئی گفت: هدف از قیام امام حسین ( ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر بود.
گفتگوی خبری
مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد شهید سلیمانی گفت: دشمن از مکتب شهید سلیمانی و اندیشه امام و رهبری غافل بود.
کارشناس و تحلیل گر سیاسی در گفتگو با آوای ماغر مطرح کرد
حسین پور گفت:حال که تحریم های ظالمانه نتوانست اراده های پولادین این ملت را تضعیف نماید،دشمن با توسل به جریان تحریف قصد دارد،موریانه وار به جان انقلاب پابرهنگان بیفتد اما باز هم کور خوانده است.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با آوای ماغر؛
حسین پور با بیان اینکه آمریکا خود کلکسیونی از جنایات علیه حقوق بشر است،گفت:خنده دار است که چنین کشوری خود را مدعی دفاع از حقوق بشر اعلام کند در صورتی که هیچ جنایتی تاکنون در جهان ثبت نشده است که بخشی از آن به آمریکا مربوط نباشد.
رئیس اداره آموزش و پرورش بهمئی در نشست با اصحاب رسانه:
فاز اول پروژه احداث ایستگاه برق 132 کیلو ولتی شهرستان بهمئی در حال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی می شود تابستان امسال به بهره برداری برسد.
رئیس اداره راه و شهرسازی بهمئی:
اگر پروژه از سمت خوزستان سریعا شروع بکار نکند، احتمال برگشت اعتبار وجود دارد که لازم و ضروری است از همه ظرفیت های مسئولان شهرستانی، استان کهگیلویه و استان خوزستان برای تسریع در شروع عملیات اجرایی کمک گرفته شود.
رئیس بنیاد مسکن بهمئی خبر داد:
هم اکنون نزدیک به 400 فقره تسهیلات مسکن محرومین روستایی در دست اقدام داریم که قرار است به هر کدام از متقاضیان مبلغ 400 میلیون ریال پرداخت شود که 250 میلیون ریال از این تسهیلات بلاعوض است.
رئیس شورای اسلامی شهرستان بهمئی خطاب به مسئولان استانی:
بهمئی با بیان اینکه شهروندان ما به دلیل نداشتن بیمارستان سربار خوزستان هستند،خواهان تکمیل و بهره برداری از بیمارستان نیمه کار شهرستان شد.

صفحه‌ها