نمایش 1 - 10 از 105
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
شهردار ليكك در تشريح عملكرد يكساله خود اعلام كرد:
شهردار لیکک در گفت و گو با خبرنگار ما به تشریح عملکرد یکساله این نهاد پرداخت. ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍
رئيس حوزه هاي علميه خواهران كهگيلويه و بويراحمد خبر داد:
رئيس حوزه هاي علميه خواهران كهگيلويه و بويراحمد به تشريح وضعيت حوزه هاي علميه خواهران اين استان پرداخت.
رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي خبرداد:
رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي با اشاره به تلاش و پيگيري هاي مكرر خود براي خدمت بهتر به ورزشكاران، مهمترين اقدام خود را تبديل نمايندگي ورزش و جوان بهمئي به اداره عنوان كرد.
با حمايت اداره ميراث فرهنگي صورت گرفت؛
هنرمند بهمئي توانست با استفاده از تسهيلات اشتغالزايي روستايي آثار فاخر هنري خلق كند كه تاكنون نمونه هايي از آن در كشور يافت نشده است.
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهمئي خبر داد:
رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهمئي ظهر امروز با بيان اينكه فاز اول جاده ليكك به جايزان 80درصد پيشرفت فيزيكي داشت، به تشريح آخرين وضعيت پروژه هاي ارتباطي شهرستان پرداخت.
رئیس کمیته امداد امام خمینی ممبی خبر داد:
رئیس کمیته امداد امام خمینی ممبی با تشریح عملکرد این نهاد در سال 96، از اجرای 163 طرح با اعتبار بیش از 26میلیارد ریال و اشتغالزایی 163 نفر در ممبی خبر داد .
شهردار لیکک در مصاحبه تفصیلی با خبرنگار آوای ماغر عنوان کرد:
شهردار لیکک در مصاحبه تفصیلی با خبرنگار آوای ماغر با تبریک گرامیداشت ایام الله دهه فجر، به تشریح آخرین وضعیت پروژه ها و برنامه های مختلف عمرانی، فرهنگی و مالی شهرداری لیکک در ماه های اخیر پرداخت.
گلخانه داران مجتمع گلخانه ای قلات بهمئی با اشاره به گرانی گازوئیل و بازدهی پایین کار با شرایط موجود، خواهان گازرسانی به این مجتمع هستند.
کارشناس ارشد زمین شناسی در گفت و گوی اختصاصی با آوای ماغر:
یک کارشناس ارشد زمین شناسی از قرار گیری شهرستان بهمئی در مسیر دو گسل فعال خبر داد و خواهان مقام سازی بناها و رعایت نکایت ایمنی در ساخت و سازها شد.
مسئول سابق روابط عمومی شورای نگهبان کشور عنوان کرد:
حرکت اربعین حسینی توسط آیت الله حکیم احیا شد و این حرکت می تواند با وحدت مسلمانان نقش موثر و محوری برای زمینه سازی ظهور ایفا کند.

صفحه‌ها