نمایش 1 - 10 از 100
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
رئیس کمیته امداد امام خمینی ممبی خبر داد:
رئیس کمیته امداد امام خمینی ممبی با تشریح عملکرد این نهاد در سال 96، از اجرای 163 طرح با اعتبار بیش از 26میلیارد ریال و اشتغالزایی 163 نفر در ممبی خبر داد .
شهردار لیکک در مصاحبه تفصیلی با خبرنگار آوای ماغر عنوان کرد:
شهردار لیکک در مصاحبه تفصیلی با خبرنگار آوای ماغر با تبریک گرامیداشت ایام الله دهه فجر، به تشریح آخرین وضعیت پروژه ها و برنامه های مختلف عمرانی، فرهنگی و مالی شهرداری لیکک در ماه های اخیر پرداخت.
گلخانه داران مجتمع گلخانه ای قلات بهمئی با اشاره به گرانی گازوئیل و بازدهی پایین کار با شرایط موجود، خواهان گازرسانی به این مجتمع هستند.
کارشناس ارشد زمین شناسی در گفت و گوی اختصاصی با آوای ماغر:
یک کارشناس ارشد زمین شناسی از قرار گیری شهرستان بهمئی در مسیر دو گسل فعال خبر داد و خواهان مقام سازی بناها و رعایت نکایت ایمنی در ساخت و سازها شد.
مسئول سابق روابط عمومی شورای نگهبان کشور عنوان کرد:
حرکت اربعین حسینی توسط آیت الله حکیم احیا شد و این حرکت می تواند با وحدت مسلمانان نقش موثر و محوری برای زمینه سازی ظهور ایفا کند.
واکنش سه عضو شورای شهر لیکک به پخش شب نامه و اتهام علیه آنها ؛
سه عضو شورای شهر لیکک در واکنش به پخش شب نامه علیه آنها،با تاکید بر نهایی بودن تصمیم خود در انتخاب مهندس تقوی به عنوان شهرداری، از مراجع امنیتی و قضائی شهرستان خواستند دست های پشت پرده را که به دنبال مقاصد شوم خود هستند و در این رابطه از ترور شخصیتی هیچ فردی کوتاهی نمی کنند، شناسایی و مجازات کنند.
رزمنده و آزاده دفاع مقدس:
ملت ایران هر چه دارند به برکت جانفشانی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بود و تفکری که به دنبال قداست زدایی از این رشادت هاست، قطعا تفکری مسموم، مغرضانه و ضد نظام است.
واکنش شهروندان بهمئی به قطعی چندین ساعته برق شهرستان در شب و روز گذشته؛
بعد از قطعی چندین ساعته برق شهرستان بهمئی و اختلال زیاد در تابستان امسال،مردم از وضعیت نابسامان و ناپایدار برق شهرستان انتقاد کردند.
در گفتگو با تولید کننده زنبور عسل بهمئی مطرح شد :
جوان بهمئی که در خدمت سربازی از ناحیه پا معلول شد و توان فعالیت اقتصادی سخت را نداشت، با دریافت تسهیلات اقتصاد مقاومتی و اجرای طرح پرورش زنبور عسل،از در آمد خود راضی است.
یک کارشناس سیاسی مطرح کرد؛
قرار داد توتال و دیگر قرار دادهای محرمانه نوع نگاه دولت و به خصوص وزیر نفت را نسبت به توان و تخصص داخلی نشان می دهد.

صفحه‌ها