نمایش 1 - 10 از 160
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
کارشناس مسائل سیاسی کشور:
پیش بینی واقع بینانه این است که کلیه مبادلات تجاری ایران به بهانه تحریم و فشار با ارز یورو و تحت نظر اروپا شکل گیرد که این اتفاق تلخ جز مستعمره اقتصادی ایران برای اروپا، معنای دیگری ندارد.
امام جمعه موقت شهر لیکک:
تجربه تلخ گذشته ایران و دیگر محورهای مقاومت نشان می دهد که تنها مقاومت راهگشاست؛باید بدانیم هزینه مقاومت همه جانبه به مراتب کمتر از سازش ذلت بار و بی نتیجه است.
انقلاب ما از ابتدای شکل گیری تاکنون هرچه دارد به برکت مقاومت و جانفشانی مقابل نظام سلطه است.
تخریب چی دوران 8 سال دفاع مقدس :
به نظر بنده، بعد از حمایت از ولایت فقیه ، پیام اکثر شهدا و جانبازان اتحاد و انسجام بود.
وقتی می بینیم که هجمه علیه روحانیت در فضای حقیقی و مجازی به مرحله ترور رسیده است،در واقع نشانه این است که روحانیون دژهای مستحکم انقلاب و اسلام بوده و دشمن در صدد وارد کردن ضربه کاری به این قشر مجاهد و مدافع نظام است.
کارشناس و تحلیل گر مسائل روز کشور عنوان کرد:
عده ای همچنان بر ناقوس توهم آمیز ترس از جنگ می کوبند تا وضعیت بحرانی اقتصاد کشور به حاشیه رود و به قولی کاسبان ترس بتوانند سیاست های خود در حوزه های دیگر را با حاشیه کمتر و به قیمت فشار به مردم، عملیاتی کنند.
کارشناس مسائل سیاسی کهگیلویه و بویراحمد:
غرب باید بداند تفکر انتفاع یکطرفه ، تقکری غیر منطقی است که در صورت تداوم و عدم اصلاح، مسئولان کشور ما مانند تصمیم اخیر، تصمیم به خروج کامل از برجام می گیرند.
کارشناس ارشد علوم سیاسی و استاد حوزه و دانشگاه:
داشتن پشتوانه مردمی، سایه ولایت فقیه و وجود روحیه شهادت پروری از مهمترین شاخصه هایی هستند که ثبات ایران اسلامی را در گام اول انقلاب رقم زد ؛بیانیه گام دوم انقلاب حاوی پیام هایی با مضمون تداوم همین مسیر است.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی خبر داد:
جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی با حمایت از متقاضیان حوزه تولید،چند طرح تولیدی بزرگ را آماده بهره برداری در بهار امسال دارد که بهترین هدیه به شهروندان است.

صفحه‌ها