گفت و گوی خواندنی آوای ماغر با دانش آموز تیز هوش بهمئی؛
دانش آموز تیزهوش بهمئی با بیان اینکه الگویم شهدای دانش آموزی است، رمز موفقیت خود را توکل،توسل و تلاش دانست.
مدیر کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد؛
مدیر کل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در جمع کارکنان اداره بهزیستی شهرستان بهمئی به تشریح اهداف و برنامه های این سازمان در سراسر کشور پراخت.
رئیس شورای نگهبان شهرستان بهمئی:
رئیس شورای نگهبان شهرستان بهمئی با اشاره به حجم بالای تخلفات در انتخابات 29اردیبهشت در شهرستان بهمئی، از این وضعیت اعلام نگرانی کرد.
با حضور مدیر کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد؛
اولین مرکز حرفه ای آموزی معلولان ذهنی در شهرک مسکن مهر لیکک افتتاح شد.
هنر جنگ
توسط پژوهشگران شهرستان بهمئی صورت گرفت؛
پژوهشگران بهمئی در اقدامی فرهنگی و پسندیده، اولین و بهترین کتاب نظامی دنیا را بعد از ترجمه تحلیلی، به فرماندهی معظم کل قوا تقدیم کردند.
یک کارشناس سیاسی مطرح کرد؛
قرار داد توتال و دیگر قرار دادهای محرمانه نوع نگاه دولت و به خصوص وزیر نفت را نسبت به توان و تخصص داخلی نشان می دهد.
رئیس حوزه علمیه خواهران شهرستان بهمئی:
رئیس حوزه علمیه خواهران شهرستان بهمئی با تشریح اهمیت حجاب و عفاف در جامعه، حفظ نگاه ها از نامحرم را بسیار با اهمیت دانست .
نظر بانوان کارمند بهمئی در مورد حجاب و عفاف؛
بانوان شاغل در ادارات شهرستان بهمئی معتقدند که حجاب و عفاف نه تنها محدودیتی برای ورود آنها به جامعه ایجاد نمی کند، بلکه باعث ایجاد حس احترام و امنیت بیشتر آنها در ادارات می شود.
بخشدار مرکزی بهمئی خبر داد:
بخشدار مرکزی بهمئی زمان بهره برداری از سد ایلی آباد ممبی را دهه فجر امسال اعلام کرد و گفت: با بهره برداری از این سد استراتژیک، تحولی بزرگ در حوزه کشاورزی، گردشگری و باغداری در ممبی ایجاد می شود.
کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی به پاس دوستی 10ساله با مدیر سابق این اداره، با ارسال پیام و اهدای لوح سپاس از امین درخشان قدردانی کردند.
رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی:
رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با تاکید بر اینکه دکتر آشنا از افتخارات شهرستان و استان ما در عرصه فرهنگ و هنر است، گفت: بنده مرید دکتر آشنا هستم و به این مریدی افتخار می کنم.
امام جمعه شهر لیکک:
امام جمعه شهر لیکک راه ندادن سیاست های جناحی و گروهی در فعالیت های فرهنگی را از ویژگی های شاخص رئیس سابق این اداره عنوان کرد و از رئیس جدید خواست این سیاست در پیش بگیرد.
در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی مطرح شد؛
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار بهمئی با تقدیر از خدمات فرهنگی مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی، وظیفه مدیر جدید را سنگین دانستند.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛
مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با حضور مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد در سالن آمفی تئاتر شهر لیکک برگزار شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی به اداره کل ارشاد رفت و جای خود را به یک فرهنگی آموزش و پرورش داد.