خواب دیدم پرچم سبزی بر بام خانه ام نصب بود و امام خمینی(ره) را دیدم که از کنار خانه ما به سمت جبهه می رود ؛وقتی با آمیریحیی تقوی (از روحانیون صاحب نام منطقه که در حال حاضر درقید حیات نیستند) جریان خوابم را تعریف کردم، به من گفت" به احتمال زیاد جنگ می شود و شما در کمک به جنگ سهمی دارید."
با حضور گسترده مردم و مسئولان بهمئي صورت گرفت؛
پيكر مطهر رزمنده و جانباز 8 سال دفاع مقدس بر دستان مردم شهيد پرور و ولايتمدار بهمئي تشييع شد.
پرسنل سپاه و بنیاد شهید شهرستان بهمئی با خانواده شهدا و جانبازان شهرستان دیدار کردند.
کربلایی عسکر درخشان، پدر شهید والامقام امان الله درخشان روز گذشته دعوت حق را لبیک گفت.
پاسدار شهید اسفندیار طاهری اولین شهید شهرستان بهمئی و سومین شهید سپاه پاسداران امیدیه در جنگ 8 سال دفاع مقدس بود که زندگینامه و وصایای ارزشمند ایشان می تواند چراغ راهی برای همه نسلها، به خصوص جوانان ما باشد.
در زندگینامه پاسدار شهید احمدی نژاد بخوانید؛
شهید احمدی نژاد قبل از انقلاب در تظاهرات علیه رژیم ستمشاهی حضور داشت و در زمان شروع جنگ، به فرمان ولی فقیه لبیک گفت تا در جبهه همچون مولایش حسین(ع) سرش از تن جدا شود.
در وصیتنامه شهید جهاندیده آمده است؛
شهید جهاندیده با توصیه به اطاعت از ولایت،حجاب را حافظ خون شهدا اعلام کرد.
در وصیت نامه شهید بهمئی آمده است:
شهید دن در گفت و گویی که در جبهه با همرزمش داشت،نحوه شهادتش را به صورت دقیق در خواب دید که قبل از شهادت برای همرزش تعریف کرد.
در وصیت نامه شهید غلامیان زاده آمده است:
شهید غلامیان زاده با وجود سن کم و جثه نحیف، تصمیم به حضور در جبهه گرفت و دور از چشم پدر و مادر راهی جبهه ها شد و با حضور در عملیات چلچراغ به فیض شهادت رسید.
شهید قدرت الله جریدیانی, زندگینامه شهید جریدیانی, میرسالاری, شهرستان بهمئی, روستای سید صفی, همنشینان مهتاب, سید کاظم مطلوبی, آوای ماغر
شهید قدرت الله جریدیانی:
شهید قدرت الله جریدیانی با نیت خالص به جبهه های حق علیه باطل رفت تا در کربلای 4 برای مدت 10 سال پیکر مطهرش مفقود شود .ایشان معتقد بود قبل از هجوم دشمن به خاک وطن باید دشمن را نابود کرد و گرنه سرانجامی جز غارت و چپاول ندارد.
زندگی نامه ,وصیت نامه,روحانی شهید,باقر جاکیان,روستای گچ بلند,حزب الله,انقلاب,امام,ولایت,روحانی,حوزه,اسلام,آوای ماغر
پنجشنبه با شهدا؛
روحانی شهید باقر جاکیان در وصیت نامه گهربار خویش حزب الهی ها را همان دوستان شهدا خواند و از مردم خواست باید قدر آنها را بدانیم و آنها را بدنام نکنیم.
شهید غلامرضا پرمرد
در وصیت نامه شهید پرمرد آمده است:
در وصیت نامه شهید پرمرد پیام حفظ شعائر دینی و امید به شفاعت امام حسین(ع) آمده است .شهید علت حضور خویش در جبهه را رضای خدا و یاری اسلام بیان می کند.
شهید ماندنی چیره نژاد
شهید چیره نژاد:
شهید چیره نژاد تنها راه پیروزی ما را انتخاب مکتب اسلام و پیروی از خط ولایت فقیه دانست و دنیا را محل گذر بیان فرمود.
اولین یادواره شهید چیره نژاد
اولین یادواره شهید چیره نژاد:
اولین یادواره پاسدار شهید، ماندنی چیره نژاد در زادگاه شهید برگزار شد.