بمناسبت هفته تربیت بدنی صورت گرفت؛
گلزارشهدای گمنام درشهرستان بهمئی بمناسبت هفته تربیت بدنی غبارروبی و عطرافشانی شد.
240دانش آموز بهمئی در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.
با هدف خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی صورت گرفت؛
موکب شهدای بهمئی با هدف خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی در ورودی شهر امیدیه برپا شد.
عضو شورای اسلامی شهرستان بهمئی در دیدار با مدیرکل صمت استان:
عضو شورای اسلامی شهرستان بهمئی در دیدار با مدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان به بررسی بررسی مشکلات این شهرستان در حوزه بازار و صنایع پرداخت .
جزئیات نشست خبری رئیس اداره برق بهمئی با خبرنگاران؛
نشست خبری مدیر شبکه برق شهرستان بهمئی با خبرنگاران این شهرستان برگزار شد.
سرعت گیر همانگونه که از نام آن پیداست به طور معمول برای کاهش و کنترل سرعت وسایل نقلیه بکار می رود اما نوع غیر استاندارد آن در سالهای اخیر به معضلی برای شهروندان بهمئی تبدیل شده است.
در پروژه گازرسانی به حوزه کت بهمئی انامی از سه روستای مهم و قدیمی این منطقه وجود ندارد که اعتراض این مردم را در پی داشت.
مسئولان استانی پیگیر باشند؛
با توجه به اینکه بهمئی آمار قابل توجهی بیمه شده تامین اجتماعی دارد، احداث کلینیک تخصصی تامین اجتماعی می تواند راهگشای مشکلات حوزه درمان این شهرستان باشد.
کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان بهمئی خبر داد:
کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماریهای غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان بهمئی بیماری های غیرواگیردار را مهمترین عامل مرگ و میر در جهان دانست.
به بهانه هفته نیروی انتظامی؛
باید بخش اعظمی از قدرت بازدارندگى نظام جمهورى اسلامى ایران و اقتدار ملّى کشور رامدیون نیروی انتظامی باشیم که نیروهای جان برکف آن هر لحظه آماده شهادت در راستای حفظ حریم امنیت هستند.
واکنش مدیر جهادکشاورزی بهمئی به خشکی باغات قلات؛
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی با ابراز نگرانی از روند روبه نابودی باغات قلات و کندیده بهمئی، از پیگیری این نهاد برای تامین آب کافی برای باغات خبر داد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهمئی خبر داد:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهمئی با اعلام عزم جدی برای مبارزه با تخلفات بازار، به اقدامات اخیر خود در این راستا پرداخت.
ده ها هکتار از باغات قلات و کندیده شهرستان بهمئی به علت گرمای شدید و کمبود آب در آستانه نابودی کامل هستند.
مسئولان سیاسی دقت کنند؛
با توجه به حساسیت ها و چالش های حوزه فرهنگی، صلاح نیست که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی بیش از این بدون مدیر اداره شود و با توجه به وضعیت سرپرست قبلی این اداره، باید در گزینش مدیر جدید آن دقتی دوچندان شود.