با حضور مسئول دبیرخانه کانونهای مساجداستان کهگیلویه و بویراحمد؛
ازخواهران رابط فعال کانون های فرهنگی وهنری مساجدشهرستان بهمئی تجلیل شد .
با حضور سه مدیر کل صورت گرفت؛
همایش هم اندیشی اعضای شورای آموزش و پرورش و خیّرین شهرستان بهمئی با حضور سه مدیر کل و جمعی از مسئولان شهرستان در شهر لیکک برگزار شد.
دو تیم فوتبال استقلال بهمئی و استقلال دهدشت روز سه شنبه به مصاف هم میروند.
رئیس اداره منابع آب شهرستان بهمئی خبر داد:
رئیس اداره منابع آب بهمئی کاهش 40 درصدی بارندگی نسبت به میانگین بلند مدت مشابه و وجود چاه های غیر مجاز حفر شده را مهمترین چالش های های پیش روی منابع آب شهرستان دانست.
به همت اداره آموزش و پرورش صورت گرفت؛
به همت اداره آموزش و پرورش بهمئی شیر رایگان در کلیه مدارس شهرستان توزیع شد.
رئیس سازمان بسیج عشایری کشور گفت: : عشایر 25 درصد گوشت قرمز را تولید می کنند و 40 درصد دام معادل 25 میلیون واحد دامی را در اختیار دارد.
51 ساعت از آغاز آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکوی ۵۴ ساله و فرو ریختن این ساختمان و مدفون شدن حداقل ۲۰ آتش نشان می‌گذرد و تلاش‌ها برای یافتن اجساد قربانیان و احیاناً افراد زنده ادامه دارد.
در پی تماس تلفنی با بستگان شهید محمد رضا سوسن زاده که در ارتش افغانستان مشغول خدمت سربازی بود، پی بردیم که به همراه داماد خود و دوتن از فرماندهان ارتش افغانستان در تله ی مین تروریست طالبانی به شهادت رسید .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی گفت:تکریم هنرمندان و احترام به شأن و منزلت پیشکسوتان حوزه هنر یک وظیفه انکارناپذیربرای متولیان فرهنگ و ارشاداسلامی است.
سرتان را پایین بیندازید و بنویسید، بنویسید: خط فقر دنبالمان کرد و تا همه مان را زیر نگیرد ولمان نمی کند!
امام جمعه شهرلیکک:
امام جمعه شهر لیکک با اشاره به برکات انقلاب اسلامی، گفت: برکات انقلاب نه تنها به ایران رسید بلکه همه ادیان مدیون امام (ره) هستند و نباید جایگاه دستگاه قضا به عنوان یکی از این برکات با نقدهای غیر منصفانه زیر سوال برود.
فرمانده انتظامی ‌دنا با اشاره به جزئیات کشف جسد دختر ۲۰ ساله در دنا گفت: انگیزه و علت اصلی این جنایت، اختلافات خانوادگی بوده که قاتل با فرزند خود داشته است.
بیش از ۱۶ ساعت از حادثه آتش سوزی در پاساژ پلاسکو می‌گذرد و همچنان مأموران تلاش می‌کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری انجام شود.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به فیش حقوقی نجومی مدیرعامل فروشگاه رفاه گفت: فیش حقوقی که اخیرا از مدیر عامل فروشگاه رفاه در رسانه ها منتشر شده است نشان دهنده این است که هنوز واحد های نظارتی کشور نشتی دارند و باید یک نظام دیگری برای رسیدگی به حساب های مدیران و مسئولان کشور در نظر گرفت.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد آبان ماه امسال از وضعیت نان و بهداشت برخی از نانوایی‌ها در استان و شهرستان بویراحمد گلایه کرد و گفت: از یک نانوایی‌ «نانی» خریدم که داخل آن سوزن خیاطی پیدا کردم.